Skocz do zawartości

Argumenty przeciwko napisanym słowom.


Realista

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:

 

Godzina, data zdarzenia:

 

Mapa:

 

STEAM_ID / IP:

 

Uzasadnienie:

 

 

 

Założony został nowy wątek, z powodu iż temat został zablokowany, nim zdążyłem napisać.

 

Ja się plątam w zeznaniach, czy Ty? Brakuje ci kompetencji jak i słów? Używasz najsłabszej broni? Głupotą nic nie wskórasz. Dlaczego ma być temat zamknięty? Z powodu iż nadużywanie władzy z Twojej strony sięga granic? Boisz się stracić posady? 

 

Tak napisanie na forum obelgi, a obelga skierowana na serwerze to różnica. Także nadal jestem poszkodowany, a Ty jesteś sprawcą, gdyż nie słusznie zostałem zablokowany na serwerze. Bo to co zostało napisane na forum było po fakcie. A przed faktem Ty jako pierwsza naruszałaś regulaminu.

 

Co do atmosfery, to na serwerze wprowadzam dobrą atmosferę i ludzie na mnie nie narzekają, także nie wiem o czym mowa, z każdym potrafię się komunikować. Jeszcze lepsze rozwiązanie to zablokować mnie permanentnie ? Kpina. 

 

Dodam że wciąż powtarzacie czym jest kultura, nie mając pojęcia czym ona jest.

 

Nie, nie trzymacie kultury ani poziomu, gdyż na serwerze co drugie słowo to na 'ka,cha,pe'.

 

Wciąż obracacie winę przeciwko mnie, a to jest jej wina, także nauczcie się czytać ze zrozumieniem, i nie mówcie mi czym jest kultura, bo wiem lepiej od większości z Was.

 

Skoro chcecie zyskiwać graczy, którzy podniosą poziom tego serwera, to zacznijcie ludzie traktować sprawiedliwie, bo na ten moment okazywany jest brak szacunku. Administracja może wszystko a gracz nie ma nic do powiedzenia? Pozamykacie tematy i nie pozwolicie się wysłowić.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazałeś właśnie najwyższy poziom kultury na serwie oraz na pw czego nie mam zamiaru cytować. Czytanie ze zrozumieniem? My rozumiemy wszystko ale co Ty wypisujesz tego chyba sam do końca nie ogarniasz.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pokazałeś właśnie najwyższy poziom kultury na serwie oraz na pw czego nie mam zamiaru cytować. Czytanie ze zrozumieniem? My rozumiemy wszystko ale co Ty wypisujesz tego chyba sam do końca nie ogarniasz.

 

 

Ty to na ten moment tracisz prawo do głosu. Naruszyłaś zasady serwera. Na serwerze zostałem zablokowany nie słusznie powtarzam, a co było prywatnie pisane to jest między nami. No może co nie którzy rozumieją o co tu chodzi, że chodzi o to że jesteś osoba nie kompetentną, nie znająca regulaminu, czyli zasad którymi się kierujemy. Nie pisz 'my' bo mówisz za innych, a jak mówione było nie posiadasz prawa głosu. Co jest wypisywane przeze mnie to bardzo dobrze rozumiem, inaczej bym tego nie napisał. I wciąż dążę do tego, abym został odblokowany, a Ty byś została ukarana, za brak znajomości zasad i za rzucanie banami na lewo i prawo, czego nie możesz robić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem krótko . Dowód jaki czarna przedstawiła to wycinek z konsoli albo nie rozumiesz czegoś albo nie wiem ? Nie ze zamykalem tematy bo nie ma gracz powodu tylko ty caly czas rzucasz zbedne argumenty twierdzac ze prywatnie . Co prawda byla prywatna rozmowa ale dowod faktycznie pokazuje wycinek z konsoli . Wiec albo ty czegos nie rozumiem albo czarna na szybko narysowala to aby CIe upokrzyc . 

 

 

 

Temat zamykam , nastepny zalozysz temat i ban . 

 

 

 

Ban na serwie sluszny to byla obraza gracza admin wiadomo nie wszystko widzi ale jak sie odnosles do osob przesada . Najlepsze dla Ciebie rozwiazanie to odpoczac . 

 

 

 

pozdrawiam . 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...