Skocz do zawartości

Do administracji


Realista

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:

 

Godzina, data zdarzenia:

 

Mapa:

 

STEAM_ID / IP:

 

Uzasadnienie:

 

 

 

No to jesteś typowo w piździe. Skoro sprawy prywatne pozostają sprawami prywatnymi, wtem powiedz wszystkim dlaczegoż zbanowany został ktoś za wypowiedzenie słów nie kierowanych dosłownie do Ciebie ? GDYŻ nie zostało napisane ' CZARNA TY GŁUPIA PIZDO ' , tylko sprytnie, a Ty użyłaś swej władzy i zbanowałaś. Nie miałaś takiego prawa, gdyż na serwerze co drugie słowo z ust innych to obelgi,przezwiska wobec siebie. Także za obrażanie nie banujesz. Skoro nasze sprawy pozostają na 'PW' dlaczego przeniesłaś je na serwer i nadużyłaś władzy? Napisać do Ciebie bezpośrednio, a bezosobowo to jest wielce różnica. Nasza rozmowa skończyła się na 'PW' , a Ty że zwariowałaś bo wjechano Ci na ambicje, złamałaś przepisy. Przytakne jeszcze raz na koniec ta osoba jest niekompetentną osobą na owym stanowisku.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki adminów,moderatorów że tutaj napisze posta ale chcę coś temu panu powiedzieć.

 

 

 

Drogi graczu zrozum to że obraza admina równa się banem nawet do 3h może też być większy ale to już byś musiał przesadzić i to bardzo ostro ze swoim słownictwem.Nie byłem na serwerze ale tak z ciekawości zobaczyłem na skargę na admina ODD2#1 i muszę powiedzieć że się ciesz że admin nie dał ci więcej godzin za takie odzywki na serwerze. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Człowieku sam we wcześniejszych postach się przyznałeś, że to było kierowane do mnie.... pomyśl trochę i zastanów się nad swoim zachowaniem. 

 

 

Co już Cie strach obleciał? Ja sobie moge mówić że napisałem to nawet do samego prezydenta. ALE NIE ZOSTAŁO TO NAPISANE 'BEZPOŚREDNIO', także ban jak najbardziej niesłuszny, a przedłużenie bana to świadczy o waszej nie kompetencji !

 

 

Dodam jeszcze że nazwałem Cie głupią pizdą na 'forum', a nie na serwerze, polecam przestudiować prawo .

 

A ban został dokonany na 'serwerze', a nie na forum :)

 

Także domagam się ukarania Ciebie za brak znajomości regulaminu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie mu perma i po kłopocie, przecież widać że to jakieś słabsze ogniwo z burzą hormonów. Cały czas jest agresywny werbalnie i widać że do niego nic dociera. 

 

 

 

Myślę, że na żadnej serwerowni nie są mile widziane elementy konfliktowe i burzące dobrą atmosferę. Nie patyczkujmy się z takimi.

 

 

 

PS. @Realista no popatrz... http://www24.zippyshare.com/v/YSXyamJN/file.html

 

PS2. Jeszcze lepsze rozwiązanie - dać mu perma i niech odrabia reklamami :) Konsekwencje staną mu w gardle.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Realista zamkne temat dla twojego dobra , z kazda wypowiedzia uzywasz inne slowa , wyzywasz i na forum i na serwie takze postapiles tak ,

 

 

 

Latwo Ci powiem wyzwizko perm to ze miajeś z czarna konfikt nie oznacza ze musisz wyzywac , druga sprawa nie musisz na serwie wyzywac slowa ktore kierowales nie sa mile widziane . 

 

 

 

Jeszcze jedno slowo , zdanie w tym dziale i bede zmuszony powiedzieć Tobie "do widziena " bo takich ludzi z zachowaniem nie sa tu mile widziany trzymamy kulture i poziom , jak cos nie pasuje wiadomo nie graj . 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...