Skocz do zawartości

Rzekomo ' oszustwo '


Realista

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Realista

 

Godzina, data zdarzenia: brak

 

Mapa: brak

 

STEAM_ID / IP: nie znam

 

Uzasadnienie: 

 

 

 

 

 

 

 

No to tak zacznijmy od tego że mój temat został zamknięty jak i przeniesiony do archiwa, ja nie odwoływałem się do odbanowania, a za to teraz chyba zostałem zmuszony. Gdyż "Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona."

 

No to tak jakie zrzuty o co chodzi z ekranu to po raz ? Po dwa zostałem uznany za oszusta z jakich przyczyn? Nic mi nie wiadomo na ten temat żebym był oszustem. Dlaczegoż też gra na tych serwerach jest zabroniona, dla mnie ? Zostałem zbanowany za 'obrażasz", a na forum napisaliście mi że oszukuje? Coś tu nie gra, chciałbym zaznać wyjaśniny tej sytuacji.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze zacząłęś mnie wyzywać na pw. Skończylam tam tekstem żebyś patrzył swojego życia DZICIACZKU i wyrzuciłam Cie ze znajomych po czym przyszedłeś na serwer i pociągnąłeś temat dalej  http://www24.zippyshare.com/v/YSXyamJN/file.html  Sprawy na pw zostają na pw i nie przenosimy ich na serwer bądź odwrotnie. Proszę również o przedłużenie bana.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Po pierwsze zacząłęś mnie wyzywać na pw. Skończylam tam tekstem żebyś patrzył swojego życia DZICIACZKU i wyrzuciłam Cie ze znajomych po czym przyszedłeś na serwer i pociągnąłeś temat dalej  http://www24.zippyshare.com/v/YSXyamJN/file.html  Sprawy na pw zostają na pw i nie przenosimy ich na serwer bądź odwrotnie. Proszę również o przedłużenie bana.

 

 

Ohoho widać że ktoś komuś na ambicje wjechał ;) Jeszcze w zanadrzu to coś czarnego ma w genach donosicielstwo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...