Skocz do zawartości
mistrzunio.

yyyyyyy ? zaglądać zaglądać

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko z tej strony mistrzunio :) mam pewien problem :) gram u Was na serwerze dość długo i jest to mój ulubiony serwer dotychczas a gram już jakieś 8 latek :) nie wiem czy to jest jakiś błąd czy coś, ale trochę dziwne jak wchodzisz na serwer, zaglądasz do topki a tam z około 1100 fragów (prawie) robi się 800 z czymś :) nigdy takiej sytuacji nie miałem :) zrozumiał bym gdyby odjęło innym graczom ilość zabójstw tak jak i mi, lecz niestety zauważyłem spadek tylko u mnie :) nie wiedziałem więc, że jest możliwe takie coś jak odejmowanie/dodawanie zabójstw/zginięć no ale najwyraźniej chyba jest :) najśmieszniejsze jest to że w ramach rekompensaty ktoś cofnął mi chyba kilka dedów bo kojarzę że miałem 350 z plusem a teraz mam mniej xD trochę śmiechowo, jeśli naprawdę ktoś zrobił taki manewr :D dla mnie to błahostka, bo dla mnie to zabawa postrzelać sobie w cs itp :) może i denerwuje kogoś zbyt bardzo, może zbyt dobrze gram i ktoś się zirytował i postanowił odjąć mi trochę zabójstw :D to tylko przypuszczenia, choć kto to przeczyta napewno postara się mnie zrozumieć :) ale jeśli coś takiego miaaaało miejsce, tooooo CHAAAAMSKO W CHUUUUJ :D 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PIOOOOOOOOOONA MANIAKI :D 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety nie jesteś tak dobry aby zabierać Ci fragi :) Jak byś się przyjrzał nie dotyczy to tylko Ciebie. Połowie osób z topki ubyło zabójstw i jednocześnie dead`ów. Był jakiś włam na serwery, więc możliwe , że tym jest to spowodowane.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie chodziło mi Angela o wychwalanie się tylko o to że może komuś to przeszkadzać :) a nie zauważyłem u nikogo innego takiego problemu :) ale jeśli tak mówisz to może widocznie i tak jest :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...