Skocz do zawartości
Pepe_999

 bez ub odwołanie od bana

Rekomendowane odpowiedzi

Z jakiej racji dostałem bana za czity jak nigdy nie zdarzyło mi się ich nawet mieć. ss zostały wysłane, na których nie ma żdnych czitów. Moja wina że wszedłem na aktywnym banie.Nie wszedłem względu na to żeby tylko pograć a po to żeby doinformować się od innych gdzie dokładnie mogę złożyć podanie od bana. Nie było to celowe wejście na serwer.Każdy z nas popełni jakiś błąd. Nie byłem doinformowany gdzie dokładnie mogę wrzucić ss i gdzie dokładnie wszedłem tylko po to żeby dostać jakieś info odnośnie bana. Prosze o wyrozumiałość. Jestem tylko ciekawy skąd sobie ktoś wymyślił że mam jakie kolwiek czity nie moge tego pojąć. Można nawet się zapytać na serwerze innych jak pytałem się odnośnie info w sprawie bana. Bo tez nie wiedziałem dokładnie za co dostałem. Mam nadzieje że dostane jeszcze szanse na to żeby wejść jeszcze na serwer pograć. Jedyny serwer na którym można normalnie pograć godzinami i dla tego prosze o wyrozumiałość i o jakąś szanse wejścia na serwer. Gram czysto bez zadnych czitów czy czego kolwiek. Jak by mi nie zależało nie pisał bym o odwołanie. Pisze względu na to że poznałem kilka osób i szkoda by było żeby tak odrazu nie pograć z nimi. A na tym serwerze zawsze komiczne żary i co nie tylko. Pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...