Skocz do zawartości

odwołanie od bana anti cheat


Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas grania: NikeCS

Godzina, data zdarzenia: 13:29/30 - 26.08.2024

Mapa: Dust2

Link do screenów: https://megawrzuta.pl/filesgroup/a18576aa5657c25e6bb3c148ac104da4.html

STEAM_ID / IP:   STEAM_1 : 0 : 114093049  / IP: 5.173.196.7

[ Jak zdięcia nic nie mówią to moge poweidziec ze od rana grałem z administracją serwera nic mi nie dali i chwile przed banem a bardziej około 30 min lub od godziny grałem z adminem cos chyba na f ma nick i raczej jak bym grał na czyms to by nadał mi bana bo grał ze mna X razy i nic nie dostałem a bot mnie zlapał jak typy sie ustawily blisko a mi 2 hedy i 1 cialo weszło albo 3 hedy w przeciagu 1 sek nie całej bo sie ustawili obok siebie bo to było w ciasnym miejscu i chyba boty albo gracze nwm ] 

Edytowane przez NikeCS_GON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, TamKamper! napisał:

Spakuj ss`y w paczke .rar prosze i znajdź plik MultiHeadDemo_1 MultiHeadDemo_2 MultiHeadDemo_3

co do demek mam je na komputerze czy gdzie bo jak na stronie to nie dam rady znaleść a ss zaraz spakuje do .rar

a tu link do pliku .rar 

https://megawrzuta.pl/download/2794e831efcadea7b7c89937b018ae0a.html

Edytowane przez NikeCS_GON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, TamKamper! napisał:

Demka znajdziesz w C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Half-Life\cstrike jeśli ns to szukaj w cstrike

nie mam gre na steamie przez co  nie mam tego demka tam a w cstrike nie widze żadnych demek moge ci nagrac folder i wyslac na np dc i najwyzej bys mi pomógł 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, TamKamper! napisał:

ss`y czyste choć brakuje demek i hltv

@ Piesy  co myślisz :? 

a jak wejde na cs i wpisze viewdemo i klikne enter to tam bede miec wszystkie pliki jeżeli chodzi o serwery ? i jak mowie no grałem z adminami jakby oni mi nadali to jeszcze okej ale od anti cheata...  moge podac konta z ktorymi gralem poza 1 bo nie wiedzialem kto jest adminem a odpisywal na @@ czy tam na @

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, NikeCS_GON napisał:

a jak wejde na cs i wpisze viewdemo i klikne enter to tam bede miec wszystkie pliki jeżeli chodzi o serwery ? i jak mowie no grałem z adminami jakby oni mi nadali to jeszcze okej ale od anti cheata...  moge podac konta z ktorymi gralem poza 1 bo nie wiedzialem kto jest adminem a odpisywal na @@ czy tam na @

a własnie bo problem jest bo widze ze napisalem na cod200 a mi chodzilo o tryb only dust 2.... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Sieci

Temat zaspamiony został, więc już dorzucę dwa grosze...

@ TamKamper!  odwołanie jest za bana z antycheata - po co jakieś screen'y i wdawanie się w dyskusję? Nie rozumiem też po co zapraszasz w takiej sytuacji drugiego członka UBT dodatkowo

 

@ NikeCS_GON  szukasz tych 3 plików kulturalnie w cstrike lub innych folderach z gry i wrzucasz do tematu - nic innego poza plikami, żadne screeny czy jakieś wyjaśnienia nie są nam potrzebne. Będzie znowu coś napisane w stylu wyżej to zamknę temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Born napisał:

Temat zaspamiony został, więc już dorzucę dwa grosze...

@ TamKamper!  odwołanie jest za bana z antycheata - po co jakieś screen'y i wdawanie się w dyskusję? Nie rozumiem też zaproszenie po co zapraszasz w takiej sytuacji drugiego członka jeszcze

 

@ NikeCS_GON  szukasz tych 3 plików kulturalnie w cstrike lub innych folderach z gry i wrzucasz do tematu - nic innego poza plikami, żadne screeny czy jakieś wyjaśnienia nie są nam potrzebne.

no okej tylko gdzie ja mam je znaleść jak nawet wpisując demko z waszego serwera co mi dał to nic mi nie wyskakuje to gdzie mam je znaleść jeszcze poszukam ale no 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Born odblokował to temat
  • Born zablokował to temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...