Skocz do zawartości

Witam


Rekomendowane odpowiedzi

propozycja na serwer by była taka 
- usuniecie ogladanie przeciwnikow [ admin by mogl ] w zamian tego dac mozliwość przez gracza podnoszenia osoby 1 na runde czyli 
gram np po stronie ct jest 1 vs 3 nie podnosilem nikogo w rundzie to podchodze pod cialo gracza bez kucania trzymam e i tą osobe lecze by powstala np z 50 hp albo ze 100 hp i juz nikgo wiecej w tej rundzie az ktos nie wygra niemoglbym podnosic jak juz to ta odrodzona osoba by mogla kolejna osobe podniesc 

- eventy na serwerze 
-reklamowanie serwera np wspolprace z serwerami , ze stronami  na stronie z topkami sererow dac link na serwerze do polubienia serwera czym wiecej polubien tym wyzej w tabeli a gracz by dostawal jakies nagrody 
- kolo fortuny na forum , mozna bylo by tam wygrac rangi , pln na wasz sklep itp 
- skiny moze za walute serwerowa oraz kille 
- np unikalne spadochrony do kupna za walute na serwerze 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

propozycja numer 1. Jest to całkiem bez sensu bo są boty do wyboru które można wziąć

propozycja numer 2. Ciekawe o jakich masz na myśli ale jestem za 
propozycja numer 3.  NIe wiem czy jest ale za topke można było by  dostać svipa i vipa. A co do reklamy na serwerze codziennie i tak ludzie siedzą.
propozycja numer 4.Po co takie rzeczy. Myślę, że nie postało by to długo
propozycja numer 5. Skiny masz za kille. Zaczynają się niektóre od 100 killi a inne od 250.
propozycja numer 6. Nigdy nie widziałem nigdzie skinów do spadochronów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mikrus napisał:

propozycja numer 1. Jest to całkiem bez sensu bo są boty do wyboru które można wziąć

propozycja numer 2. Ciekawe o jakich masz na myśli ale jestem za 
propozycja numer 3.  NIe wiem czy jest ale za topke można było by  dostać svipa i vipa. A co do reklamy na serwerze codziennie i tak ludzie siedzą.
propozycja numer 4.Po co takie rzeczy. Myślę, że nie postało by to długo
propozycja numer 5. Skiny masz za kille. Zaczynają się niektóre od 100 killi a inne od 250.
propozycja numer 6. Nigdy nie widziałem nigdzie skinów do spadochronów. 

1 dla tego jak by bylo wiecej geaczy boty by sie usunelo 3. Ale aby bylo wiecej graczy 4 aby bylo wiecej nagrod to przyciagnie troche graczy mordko 5. Ale aby bylo wiecej skinow6. Jak by znalezli osobe co piwze pluginy to by mogli to salatwic moze a uwiers mi prses to serwer by byl wyjatkowy trochr ze mavjakis inny pomysk niz kazdy inny serwrr i na ruskich serwerqch masz np skrzydla itp 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...