Skocz do zawartości
semper fidelis

semper fidelis

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: semper fidelis

 

Wiek: 28

 

Doświadczenie (w byciu adminem):Kilkakrotnie , ostatnio na sieci serwer Vatos-Locos, ponad rok temu albo nawet poltorej.

 

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): Skromnie oscyluje kolo 10

 

 

Staż w CS-sie:To pytanie jest ciekawe w kazdym podaniu o admina, gram od poczatku CS mozna powiedziec za dzieciaka w gimbazie w kafejce (wtedy internetu sie w domu jeszcze nie mialo 13 lat temu). Oczywiscie czasem robie sobie przerwy takie dluzsze roczne, dwuletnie.

 

 

Steam / NonSteam: Steam

 

 

Dlaczego Ty:

 

Oczywiscie ze zdarza sie ze nie ma admina kiedy gram, wtedy musze donosic i prosic o przyjscie na serwer jezeli sa problemy (jak jakis spoleczniak

 

-Strasznie irytuja mnie boty spamujace reklama - zreszta nie tylko mnie a do takiego banowania to az glupio kogos prosic zeby wpadl na serwer.

 

-Swieza krew przyda sie w utrzymywaniu porzadku na serwerze.

 

 

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:A roznie zalezy czy mam dzien do gry :< od godzinki do ponad 4 nawet, ale co wazniejsze jestem dostepny praktycznie pol dnia po pracy w razie przypadkow problemow na serwerze.

 

 

 

Kontakt: Najlepiej steam chyba, uzytkownik: semper_fidelis11111 

 

 

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/Semper%20Fidelis/80.72.40.110:27026/">http://www.gametracker.com/player/Semper%20Fidelis/80.72.40.110:27026/

 

 

 

W razie watpliwosci chetnie odpowiem na pytania.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie, dlaczego?:

 

 

 

- nie znasz regulaminu co widać po napisanym podaniu (kolor zielony tylko dla administracji)

 

- widuje cię na serverze lecz jest to sporadycznie, a sama na nim przesiaduje dość często

 

- tak naprawdę nikt Cię nie zna

 

- krótki staż na forum

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Lyubov, fakt tez Cie rzadko widuje, choc tez bywam czesto, moze po prostu grywamy w innych godzinach?

 

 

 

Kolor fakt przegapilem, ale blad swoj poprawilem.

 

 

 

Z jednym sie nie zgodze ze nikt mnie nie zna, moze na forum prosze wejdz na serwer i zapytaj czy mnie tam ktos zna...

 

Jakbys nie byla tak nie dostepna tez bysmy sie poznali jako ze moje zaprosze na steam wisi od kilku dni xD

 

 

 

P.S Reklama sieci w podaniu to to nie jest bo ta siec juz nie istnieje, podalem bo byc moze ktos stamtad przywedrowal.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja będę na obecną chwilę na NIE. Dlaczego?

 

 

 

Może graliśmy kiedyś, może nie. Nie znam w ogóle Twojego nicku z gry a co dopiero Ciebie.

 

Bądź widoczny na serwie (pozytywnie) to wtedy zmienię zdanie:)

 

 

 

Pozdrówki

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak. Powody jak większość: wiek, kultura, aktywność.

 

 

 

Nclr jak masz znać kiedy sam Ciebie nie widziałem przez miesiąc przez żaden wieczór :D graj to poznasz :)

 

grywa wieczorami, i go dosyć często widuję...

 

 

 

P.S.

 

co do zasad typu zielony kolor, to zasady gimbazy. Nie wszyscy są idealni, aby doczytać się przecinka w kazdym wyrazie i zdaniu...

 

a rygorystyka raczej zniechęca i czyni człowieka pasywnym, bo mimo wszystko głownym celem admina jest łapanie cziterów, gdyż na non steamie są i będą, głównie za sprawą zmiennego ip. A ocena demek przez szanowną administrację tutaj odbiega bardzo daleko od rzeczywistości...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

jestem na duże TAK , a dlaczego ?

 

- gość jest ogarniety, kulturalny, ma 28 lat. na serwerze widze go często, wiec Ty lyubov i nclr nie wiem co ćpacie :) często pisze do mnie na steam jak jest jakis problem, nigdy nie mialem z nim zadnych problemów. myśle, ze warto dać mu szanse. jak to mawiajo ludzie od przybytku głowa nie boli (chodzi mi tutaj o ilość adminów na serwerze) pozdrawiam i zycze milego wieczoru wszystkim

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobrze, skoro takie opinie panują wśród reszty adminów to nie pozostaje mi nic innego jak zaakceptować twoje podanie. Tylko wiesz daj się poznać, szczególnie mnie (bo Cie nie widuje) :)

 

 

Zapraszam na pw w celu dopełnienia formalności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...