Skocz do zawartości

Banik za nic :D


makstews12

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:  ✖makstews12✖ 7 dni kurfa :FD

 

Godzina, data zdarzenia: 2015-09-07 około 21 00

 

Mapa:Only dd2 i mirage (cs:go dd2/mirage)

 

STEAM_ID / IP:STEAM_1:0:117095625

 

Uzasadnienie: No przełączyło mnie na tt i typ wibja i gada po angielsku ja mowie zamknij sie a on mowie ryj noobie czy cos a ja noob to cie robił i banik leci jak sie zaczał :D I nie wiem co zrobicie ale byłem waszymdłuzszym graczem :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam że kultury trochę na serverku rozumiem że ktoś sobie przeklnie (Kur...) ale rodziców innych graczy nie trzeba wyzywać.(obrażać). Jeżeli cię ktoś prowokuję zgłoś to do mnie ja ciągle praktycznie jestem ! aa i godzinę trochę pomyliłeś przynajmniej mnie się tak zdaję :> Ban podajże na 1h wiec się nie martw jutro znowu wrócisz do gry ! 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przypominam że kultury trochę na serverku rozumiem że ktoś sobie przeklnie (Kur...) ale rodziców innych graczy nie trzeba wyzywać.(obrażać). Jeżeli cię ktoś prowokuję zgłoś to do mnie ja ciągle praktycznie jestem ! aa i godzinę trochę pomyliłeś przynajmniej mnie się tak zdaję :> Ban podajże na 1h wiec się nie martw jutro znowu wrócisz do gry ! 

 

 

Boom ale mi pisze tak "zostałes zbanowane na serverze bla bla odwiedz nasze formum bla bla :)" a nie ze na 1 h

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...