Skocz do zawartości
SzatanPicolo

....

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór skargi (data i godzina): przed chwilą 

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Seeq

 

Dowody: nie zdążyłem

 

BUILD 6153 SERVER (0 CRC)

 

Server # 8

[AMXBans] =============================================== 

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina SeeQ. 

[AMXBans] Pozostalo ci 2 godzin , 57 minut i 58 sekund bana. 

[AMXBans] Zbanowany Nick : Seeq ma małego 

[AMXBans] Powod : ' obraza ' 

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.twoja.com 

[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 29138638 ' 

[AMXBans] Twoje IP : ' 78.88.60.32 ' 

[AMXBans] =============================================== 

Error: server failed to transmit file 'sound//misc/whistle.wav'

Error: server failed to transmit file 'sound//misc/whistle_endgame.wav'

Error: server failed to transmit file 'sound/jb_engine/hook.wav'

Missing RIFF/WAVE chunks

Missing RIFF/WAVE chunks

Missing RIFF/WAVE chunks

Missing RIFF/WAVE chunks

Missing RIFF/WAVE chunks

Missing RIFF/WAVE chunks

Świadkowie: cały serwer

 

Uzasadnienie: Dostałem bana za obrazę  za nic, Zmieniłem nick z SzatanPicolo na Seequ ma małego.

 

1. Gdzie ostrzeżenie?

 

2. Za to mniejszy ban. ( kiedyś dawało się na 1h i mniej )

 

3.Jest zboczony bo kojarzy mu się od razu zzzz, wiecie ( może być mały włos i tak dalej )

 

4.Jest niepoważny gdyż focha się za każdy żart ( incydent na ts )

 

 

 

Nie dawajcie mu ostrzeżenia ani nic lecz niech wie że to co robi co robi to przesada i niech się ogarnie.

 

Tyle ode mnie. ( nie wyjaśnie to z nim na ts bo przez niego mam bana na 6 h :(  ) Śmiech na sali

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja dostalem bana na jb za nick Siku #Admin_Banuj takze ktos tu ma zbyt wysokie ego. Jak mnie wyzywali na jb wujek chujek jak jeszcze admina mialem to smialem sie z nimi ale widze ze nie kazdy ma dystans do siebie ;)

 

Edit: Benk nie znam cie (chyba xD) ale sluchaj wiele osob wie ze jestem gruby. Znajomi czesto do mnie mowia grubasie itp czy to w obrazie czy w zartach i co ja robie z tego? NIC zlewam to i zyje dalej wiec moje stanowisko w sprawie ego seeq czy jak on kaze siebie nazywac jest to samo

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ktoś tu ma za wysokie ego? Na pewno wiele razy prosił, i mówił by się tak do niego nie odnosić. Nie lubi tego, nie podoba mu się to, a jeżeli dostajecie bany, to znaczy że to nie pierwszy raz. Grasz na tym serwerze grubo ponad rok, znasz zasady, a tłumaczenie że "mały" to może być włos, jest po prostu dziecinne. Na pewno nie była to pierwsza sytuacja, i na pewno nie będzie ostatnia. Do wszystkich należy odnosić się z szacunkiem, i myślę że 3h to i tak mało, jak na Twój staż na serwerze, ja bym dał 1-3 dni.

 

 

 

 

 

 

 

Tylko ja mogę go nazywać siku :troll:

 

 

 

@ down

 

 

 

Co Ty do mnie rozmawiasz teraz? Nie wiem co mam jeszcze napisać, myślałem że trollface wyjaśni że to był sarkazm. Nie byłem przy tym to nie mam się odzywać? Zabroń mi. Po drugie primo, trochę składni zdania, i używaj przecinków częściej, bo ledwo Cię rozumiem. Po trzecie primo, nie zawsze każdy musi mieć dobry humor, i dobre serce. tym razem dostałeś bana i dostałeś go słusznie. W dodatku sam przedstawiłeś dowody, wyręczając seeq'a.

 

 

 

Kończę tę dyskusję bo raczej nie ma sensu dalej jej ciągnąć, weź sobie do serca to co napisałem. Żarty żartami, czasem trzeba mieć hamulce.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Ktoś tu ma za wysokie ego? Na pewno wiele razy prosił, i mówił by się tak do niego nie odnosić. Nie lubi tego, nie podoba mu się to, a jeżeli dostajecie bany, to znaczy że to nie pierwszy raz. Grasz na tym serwerze grubo ponad rok, znasz zasady, a tłumaczenie że "mały" to może być włos, jest po prostu dziecinne. Na pewno nie była to pierwsza sytuacja, i na pewno nie będzie ostatnia. Do wszystkich należy odnosić się z szacunkiem, i myślę że 3h to i tak mało, jak na Twój staż na serwerze, ja bym dał 1-3 dni.

 

 

 

 

 

 

 

Tylko ja mogę go nazywać siku :troll:

 

 

 kolego nie wiesz chyba o co chodzi ile razy mnie tak obrażali i innych a my beke robiliśmy,nie byłeś przy tym więc się nie odzywaj, Gram tu długo i każdy tak sobie jaja robił i chyba pierwszy raz ktoś dostał za to bana bo jak pisałem było grzeczne zmień nick, albo samemu się zmieniało, nie pamiętam żeby w regulaminie jb coś o tym pisało a że ty możesz do niego tak pisać nie wyklucza, że my tak nie możemy ( wolny kraj itp. ) Powiem tak to co napisałeś ma w p****** nie po to napisałem tą skargę, aby jakiś burak z innego serwera się odzywał, a dowody dałem ale widzę, że coś seeq nie pisze

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przytoczę słowa @Malu z poprzedniej tego typu skargi

 

 

 

 

 

To kiedy poprawka z języka polskiego? Zakręcony pilnuj chłopaków bo zbyt wielkie ego jest dla zarejestrowanych lub zbanowanych. Liczę na rozmowę na pw zmniejszającą ego admina oraz podesłanie dobrego korepetytora z polskiego, angielski opanowany do perfekcji więc nie ma czym się obawiać. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ban słuszny,a ego Pana SeeQ zostawcie dla niego samego.Nie rozumiem dlaczego czepiacie się tego "ego" to że Wy pozwalacie sobie na takie traktowanie nie oznacza że ktoś inny także..Po za tym upomnienie dał każdemu delikwentowi kickiem 'zmien nick"

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Ban słuszny,a ego Pana SeeQ zostawcie dla niego samego.Nie rozumiem dlaczego czepiacie się tego "ego" to że Wy pozwalacie sobie na takie traktowanie nie oznacza że ktoś inny także..Po za tym upomnienie dał każdemu delikwentowi kickiem 'zmien nick"

 

 

Z automatu dostalem bana na jb wiec o jakim kicku ty piszesz....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No dobra. To kolejny raz musze pisać to samo. Mówiłem na ts wam żebyście tak nie mówili po czym zmieniliście nicki na jak na scr który jest niżej. Dostaliście słuszne bany i koniec tej historii. Co do serwera to tak; Szatan to była prowokacja z Twojej strony i był to nick jednoznaczny. knopcio dostałeś kicka z powodem zmien nick potem bana na 5 minut z tym samym powodem a potem dostałeś bana za obraze i ktoś mi chce powiedzieć że nie upominam?? Ja posiadam dystans do Siebie i na TS często się wyzywamy dla beki i potrafie się śmiać sam z siebie(potwierdzi LudzieCygana). Jeśli ktoś na serwie mnie bedzie wyzywał a ja nie bede reagował to strace szacunek na serwie oraz autorytet u młodszych dzieci którzy będą wyzywać co chwile. 

 

 

 

Moge dostać ostrzeżenie ale tego nie popuszcze.

 

 

 

P.S. nie mam nicku Seeq tylko SeeQ wieć chyba nie na mnie skarga :PP

 

 

 

edit:Link do sytuacji z TS http://zapisz.net/images/683_bez_tytu_u.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Ban słuszny,a ego Pana SeeQ zostawcie dla niego samego.Nie rozumiem dlaczego czepiacie się tego "ego" to że Wy pozwalacie sobie na takie traktowanie nie oznacza że ktoś inny także..Po za tym upomnienie dał każdemu delikwentowi kickiem 'zmien nick"

 

 

Gdzie ty widzisz kick, jak bym go dostał to bym nic nie pisał, a poza tym nie rozumiem z tym traktowaniem, chyba ma różnice na żywo napluć komuś w twarz i go wyzywać, niż żarty o tak głupich rzeczach. SeeQ jaka prowokacja, ja nie tylko po tym jak przez ciebie dostaliśmy bana na ts to tak zmieniliśmy nick ( wiem że lysy, ja i wujaszek ) Nie widać że masz dystans. A o szacunek pytasz się, Czy ludzie wejdą na serwer na którym jest rygor i ban za wszystko, czy na serwer na którym nie dostaniesz bana za pierwsze brzydkie słowo napisane do strony admina, bo się akurat na niego wkurzył. Myślę że drugie. Oczywiście mi nie chodzi że wszyscy mają się wyzywać cały czas. Autorytet u małych dzieci????? Nie widzę takich osób. Nie chce mi się już pisać więc skończ. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Z automatu dostalem bana na jb wiec o jakim kicku ty piszesz....

 

 

Wszystko okej ale skoro widzisz że inni lecą to po co naśladujesz?Żądasz bana...

 

 

 

Edit: Boże może i troche racji jest po waszej stronie lecz on ma swoje prawa! Oczywiście jak i Wy.Nie chciał byc tak traktowany i tyle...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szatan nie mam nic do Ciebie, ale to przesada.

 

Obraza jest wtedy, gdy gracz/admin czuje się obrażony i to nie jest przez wielkie ego jak napisał kolega.

 

Wystarczy spojrzeć jak nick na jakim grałeś na serwerze i skarga może być automatycznie odrzucona.

 

SeeQ jak trzeba to wbije i ogarnie serwer, a zwłaszcza jeżeli chodzi o kulturę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dostałem bana za obrazę i kicka posiadając nick "Tato tato SIKU " Tak więc wejdzie nowy gracz będzie miał nick "SIKU" "SIKU mi sie chce" I co wlepisz mu bana ? Czy ja powiedziałem, że mnie nie upominałeś ? dla mnie ban bezpodstawny nie uczestniczyłem w tych waszych wcześniejszych rozmowach więc w dupie to mam za przeproszeniem.  Dostałem bana za nick z powodem obraza bo wcześniej mieliście spine i co wyżyłeś się na mnie bo nie rozumiem ?

 

 

 

 

 

Edit:

 

 

 

@ProLoG co Ty dupcys ... Walcze o prawda bo wkurza mnie, że nie da mi pograć i wlepia kicki/bany ... A reszty waszej historii nie znam i mnie nie obchodzi

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

No dobra. To kolejny raz musze pisać to samo. Mówiłem na ts wam żebyście tak nie mówili po czym zmieniliście nicki na jak na scr który jest niżej. Dostaliście słuszne bany i koniec tej historii. Co do serwera to tak; Szatan to była prowokacja z Twojej strony i był to nick jednoznaczny. knopcio dostałeś kicka z powodem zmien nick potem bana na 5 minut z tym samym powodem a potem dostałeś bana za obraze i ktoś mi chce powiedzieć że nie upominam?? Ja posiadam dystans do Siebie i na TS często się wyzywamy dla beki i potrafie się śmiać sam z siebie(potwierdzi LudzieCygana). Jeśli ktoś na serwie mnie bedzie wyzywał a ja nie bede reagował to strace szacunek na serwie oraz autorytet u młodszych dzieci którzy będą wyzywać co chwile. 

 

 

 

Moge dostać ostrzeżenie ale tego nie popuszcze.

 

 

 

P.S. nie mam nicku Seeq tylko SeeQ wieć chyba nie na mnie skarga :PP

 

 

:PPPPPPPPPPPP Mi dales z automatu bana bez kicka wiec o co ci chodzi z tym ze upominales? :PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Dostałem bana za obrazę i kicka posiadając nick "Tato tato SIKU " Tak więc wejdzie nowy gracz będzie miał nick "SIKU" "SIKU mi sie chce" I co wlepisz mu bana ? Czy ja powiedziałem, że mnie nie upominałeś ? dla mnie ban bezpodstawny nie uczestniczyłem w tych waszych wcześniejszych rozmowach więc w dupie to mam za przeproszeniem.  Dostałem bana za nick z powodem obraza bo wcześniej mieliście spine i co wyżyłeś się na mnie bo nie rozumiem ?

 

 

Jesli nie ratujesz teraz swojego "ego" xD To padłeś ofiarą pomyłki ^^ Tak wnioskuje :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


knopcio dostałeś najpierw kicka potem na 5 minut a potem na 30 chyba więc to było upomnienie. Co do nowych graczy to jeśli wejdzie z takim nickiem to do wywale z serwa z powodem zmien nick a potem bede myślał o banie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

knopcio dostałeś najpierw kicka potem na 5 minut a potem na 30 chyba więc to było upomnienie. Co do nowych graczy to jeśli wejdzie z takim nickiem to do wywale z serwa z powodem zmien nick a potem bede myślał o banie.

 

 

 

 

 

 

To, że masz nick SeeQu a po polsku czyta się Siku (sam o tym dobrze wiesz) jaka w tym obraza ?! Że niektórzy poprawnie wymawiają Twój nick ? NO LUDZIE !!! A skąd wiesz, że nie wziąłem nicku z reklamy odświeżaczy do kibli ? ! ....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zakończmy spam.

 

Wina leży po obu stronach. 

 

Z jednej strony grupka graczy starających się prowokować, z drugiej admin, którego ego jest podniesione.

 

Jeżeli jeszcze za to co pisał Knopcio "Tato, tato SIKU" ban nie był prawidłowy, o tyle @@SzatanPicolo przesadziłeś ustawiając sobie coś takiego i ban jak najbardziej słuszny. 

 

Jedyne o co można się czepiać to o czas jego trwania. Skracam go do 2h.

 

 

 

A teraz co do zaistniałej sytuacji. Panie @@SeeQxd nie można dawać się ponosić emocjom. Z takimi "żartownisiami" trzeba obchodzić się na spokojnie.

 

 

 

Co do całej reszty, jeżeli osoba nie życzy sobie takiego zachowania po prostu sobie odpuśćcie, bo później dochodzi do takich sytuacji, gdzie musicie publicznie wylewać żalę. 

 

Przypilnuje sobie tej sytuacji i następnym razem każda próba wyzywania, prowokowania itp. w stylu "masz małego" będzie nagrodzona  kilkudniowym banem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...