Skocz do zawartości

Skarga Action


TheSlayer

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór skargi (data i godzina): Codziennie

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Action Curve

 

Dowody: Gracze na serwerze.

 

Świadkowie:  Jak wyżej.

 

Uzasadnienie: Dla mnie powód skargi jest błachy ale myślę że to co ten admin robi to przesada. Mianowicie chodzi o to że ten admin na serwerze Cod Mod 45k lvl ma cały czas, co runde ten sam perk. Legendarny Sekret Jerema, jeśli się nie myle jest najrzadszym perkiem na serwie. Action ma ten perk cały czas gdy jest na serwerze. Nie widziałem go nigdy z perkiem Eagle Eye, zawsze ten sam perk LSJ lub Sekret Assasina. Nie wierzę żeby kupowal ten perk i miał takiego farta na każdej mapie gdyż posiada on zawsze po 20-30 monet gdzie 1 perk kosztuje 10 . W takiego farta nie wierzę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem przy tej sytuacji jako świadek, tak się składa, że perki przyznawane są losowo, i nie mam mowy o czymś takim jak wybieram sobie ten czy tamten, taką moc ma tylko h@ serwera. Mało tego Ali, ten człowiek jest jakiś zakompleksiony maksymalnie w sobie dzieciak. Graliśmy na rats1337 kampiłem przy pace, zabiłem go, to tak płakał na serwerze, że tylko umie kampić i że nie potrafię grać, albo, że biegam tylko po wentylacji, to też mu przeszkadzało xD A pomyśleć, że ten człowiek stara się o admina na naszym serwie. Śmiech na sali w wykonaniu tego usera, najbardziej rozbawiła mnie sytuacja, że "podobno" rozmawiał z Galaxym i za tydzien od razu dostanie admina xD KOLEGO MADE MY DAY :D 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem że za tydzien składam podanie, naucz się czytać to po 1. Po 2 nie płakałem tylko wytłumaczyłem Ci że kampienie na respie w 1 miejscu to nie jest ,, skill ". a po 3 jak mam załatwic dowody koleś na każdej mapie ma to samo..

 

 

 

EDIT : Pozatym każdy kto Ci coś powie jak go zabijesz to każdy dla Ciebie ,, płacze" i wyzywanie mnie przez mikro też nic nie da. I śpiewanie ,, Slayer Tanczy dla mnie bo jest idiota "

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...