Skocz do zawartości

moje konto :D


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z polczeniem sie z dd2. 

gralem ostatnio na serwerze i nagle mi sie sam nick zmienil, myszka szalala jak nie wiem co w prawo i lewo.

gdy wchodze na serwer widze ze ( nie mam vipa , jestem na serwerze offline  jak wpisuje /rankstats widze 0 00 0 0 0 

wzystko mi sie zresetowalo nie wiem dlaczego. Czy pomugl by ktos pomoc nick w grze h3ra koka hasz LSD *_*

z gory dziekuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Sieci
  • Administrator
  • Opiekun CS 1.6 COD 400

Witam

Pierwsze, co rzuciło mi się w oczy to Twoja zmiana nicku. Zalecam poczyszczenie sobie configu wraz z upewnieniem się czy do Twojego konta nie ma dostępu żadna osoba trzecia.
Również możesz napisać na co miałeś zakupioną usługę. Jeżeli VIP był na nick to sprawa jest jasna, jeżeli chodzi o problem z SID'em - zachęcam do wykonania czynności wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...