Skocz do zawartości
Gość

SKARGA FFA" MAFIA

Rekomendowane odpowiedzi

:2015-08-23

 

:Mafia

 

:Nie zdąrzylem zrobic ss

 

: wszyscy co grali o tej godzinie

 

: Witam, bylem kiedyś adminem na [FFA] i to co dzisiaj zobaczyłem było szokujące gdy admin na say_@ napisał kur*o nie blokuj gdy napisałem na u@ ze będzie skarga pisał na say chacie idź frajerze pomoc Ci gdy odpisałem tak dostałem Kicka pt" Biegnij" czy coś takiego 

 

 

Przerażające gdyż jest niedziela godzina 17 mogą grac male dzieci a tu takie chamstwo 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zwracałem uwagę graczowi chyba z 5 razy przez mikro bo non stop blokował . I napisałem "Ku*** nie blokuj" a nie "Kurwa" .

 

A , że Ty byłeś w przeciwnej drużynie i się wtrącasz w nie swoje sprawy to nie moja wina jak nawet nie wiesz o co chodzi  :)

 

 

 

A tak wgl. to daj jakiś dowód , że coś takiego napisałem  ,bo równie dobrze mogłeś sobie to wymyślić :) 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam :) 

 

 

 

ps. CS jest od 16+ :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


mafia2055

przyznał się do tego, że napisał na @, więc nie rozumiem po co ci dowody? Oczywiście mafia otrzymujesz upomnienie i mam nadzieje, że taka sytuacja już się nie powtórzy. Pamiętaj, że masz świecić przykładem na serwerze!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...