Skocz do zawartości
RuskieFajki90

[RuskieFajki] Moderator Ts3

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick na TS3: RuskieFajki

 

2. Wiek: 15 lat

 

3. Doświadczenie: duze.

 

4. Mikro (obowiązkowe): Oczywiste 

 

5. Ile dziennie spędzasz czasu na TS3: bardzo duzo, z rana 3-4h i w nocy 5-6h.

 

6. Dlaczego właśnie Ty (Twoje doświadczenie): Mialem juz nie raz wlasnego ts3, pomagalem robic ts3 dla kolegi na swoja siec. Mysle ze mimo mlodego wieku dam rade. Widze ze czesto ludzie potrzebuja pomocy, prosza o rangi i kanaly prywatne.

 

7. Co wprowadzisz na naszego TS'a:  Co moge wprowadzic ? Mysle ze bede wiecej kolegow i przyjacieli zapraszac na ts. Mam nadzieje ze wprowadze duzo ciekawych rzeczy na serwer teamspeak3.

 

 

 

Mysle ze moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie, dacie mi szanse, wykorzystam ja jak bede mogl. 

 

Dzieki za pozytywne i negatywne wypowiedzi. 

 

Pozdrawiam wszystkich !.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

1. Nick na TS3: RuskieFajki

 

2. Wiek: 15 lat

 

3. Doświadczenie: duze.

 

4. Mikro (obowiązkowe): Oczywiste 

 

5. Ile dziennie spędzasz czasu na TS3: bardzo duzo, z rana 3-4h i w nocy 5-6h.

 

6. Dlaczego właśnie Ty (Twoje doświadczenie): Mialem juz nie raz wlasnego ts3, pomagalem robic ts3 dla kolegi na swoja siec. Mysle ze mimo mlodego wieku dam rade. Widze ze czesto ludzie potrzebuja pomocy, prosza o rangi i kanaly prywatne.

 

7. Co wprowadzisz na naszego TS'a:  Co moge wprowadzic ? Mysle ze bede wiecej kolegow i przyjacieli zapraszac na ts. Mam nadzieje ze wprowadze duzo ciekawych rzeczy na serwer teamspeak3.

 

 

Mysle ze moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie, dacie mi szanse, wykorzystam ja jak bede mogl. 

Dzieki za pozytywne i negatywne wypowiedzi. 

Pozdrawiam wszystkich !.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak

 

 

-dużo siedzi

 

-ogarnięty

 

-wiek nie gra roli

 

-sympatyczny

 

-zabawny

 

-dostępny

 

-pomocny

 

Dla mnie to jest dobry kandydat na moderatora. Mi się wydaję że powinien dostać tę rolę zwłaszcza że sprawiedliwie postępuje wobec graczy, i bez względu na to czy ma do czynienia z kolegą czy z obcym traktuje te osoby TAK SAMO co jest bardzo ważne jeśli chodzi o bycie Moderatorem.

 

 

 

 

Pozdrawiam

 

BlackLife :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


7. Co wprowadzisz na naszego TS'a:  Co moge wprowadzic ? Mysle ze bede wiecej kolegow i przyjacieli zapraszac na ts. Mam nadzieje ze wprowadze duzo ciekawych rzeczy na serwer teamspeak3

 

 

Więc potrzeba jest ci do tego ranga? Zapewne będziesz nią tylko "szpanował" aby pokazać kolegą "jaki jesteś fajny".

 

 

Dodatkowo:

 

[quote name="RuskieFajki" post="361272" timestamp="1440280859"][font=verdana, geneva, sans-serif][size=5]1. Nick na TS3: RuskieFajki
2. Wiek: 15 lat
3. Doświadczenie: duze.
4. Mikro (obowiązkowe): Oczywiste 
5. Ile dziennie spędzasz czasu na TS3: bardzo duzo, z rana 3-4h i w nocy 5-6h.
6. Dlaczego właśnie Ty (Twoje doświadczenie): Mialem juz nie raz wlasnego ts3, pomagalem robic ts3 dla kolegi na swoja siec. Mysle ze mimo mlodego wieku dam rade. Widze ze czesto ludzie potrzebuja pomocy, prosza o rangi i kanaly prywatne.
7. Co wprowadzisz na naszego TS'a:  Co moge wprowadzic ? Mysle ze bede wiecej kolegow i przyjacieli zapraszac na ts. Mam nadzieje ze wprowadze duzo ciekawych rzeczy na serwer teamspeak3.[/size][/font]
 
[font=verdana, geneva, sans-serif][size=5]Mysle ze moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie, dacie mi szanse, wykorzystam ja jak bede mogl. [/size][/font]
[font=verdana, geneva, sans-serif][size=5]Dzieki za pozytywne i negatywne wypowiedzi. [/size][/font]
[font=tahoma, geneva, sans-serif][size=5]Pozdrawiam wszystkich !.[/size][/font][/quote]

 

Jak widzimy cały teks pisany czcionką za co kandydat powinien zostać nagrodzony w odpowiedni sposób.

 

 

Podsumowując:

 

Jestem na nie. Mógłbym posłużyć się argumentem "powody wyżej" jednak owego uzasadnienia nie wolno stosować więc musze napisać coś od siebie. Jak dla mnie w tym wieku "władza" uderza do głowy. Dodatkowo łamiesz regulamin na forum za co powinieneś być automatycznie skreślony. Poza tym sposób w jaki napisałeś podanie "odstrasza". Tak więc nie przekonałeś mnie i podtrzymuję swoje w/w zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...