Skocz do zawartości

DI@BELEK na ADMINA #2


Rekomendowane odpowiedzi

2T9TDft.png

 

 

 
Nick: DI@BELEK

Wiek: 15 (5 WRZEŚNIA KOŃCZĘ 16)

Doświadczenie (w byciu adminem): Miałem okazje być 5 razy administratorem. 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6/10 - Znam większość komendy używane przez konsolę + amxmodmenu.

Staż w CS-sie: Pierwszy raz w cs'a 1.6 zagrałem w 3/4 klasie podstawówki.

Steam / NonSteam: Steam

Dlaczego Ty:
Co tu dużo mówić, mam czas i gram sporo a ze pół administratorów nie ma więc chętnie pomoge przy admi adminowaniu, a mam sporawe doświadczenie w rozpoznawywaniu cheatów itd.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:
Zależy, od 2h do 5h

Kontakt: Steam lub Forum.
 
Link do GameTracker'a: Di@BELEK - GameTrack
 
Zobaczymy jak pójdzie teraz. :)
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już Ci napisze, co mi tak naprawdę leżało na wątrobie. #Mianowicie (cytat Wiesław Wszywka) będziesz kolejnym adminem, a są już w śród nas tacy niestety, który zamiast pilnować porządku na serwerze i ściganiu cziterów będzie szpanował przed "kolegami" na serwerze, że jesteś PAN ADMIN, i nie można z Tobą zadzierać. Bawił się jak również co niektórzy z adminów w zmianę mapy na taką jaką Ci się podoba zaraz po wejściu, bez jakiejkolwiek konsultacji z innymi co mnie strasznie irytuje. Skąd takie moje przypuszczenia? Widzisz, przegrałem wiele lat, adminowałem ja wielu serwerach, tak w pazdzierniku 25 lat mi wybije na karku. Znam się na takich ludziach jak Ty i wiele sytuacji w życiu przeszedłem będąc adminem jak i h@ na pewnym serwerze. Oczywiście możesz się z tą opinią nie zgadzać, a i ja mogę się mylić, ale będąc teraz dwa dni na serwerze, pokazałeś mi owoce swojej działalności. Wielkie Nie 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...