Skocz do zawartości
VARKA

Dodanie Punktu w regulaminie .

Rekomendowane odpowiedzi

A więc każdy na serwerze twierdzi, że miny są dozwolone w przejściu jeżeli da się je przeskoczyć .

 

 

 

 

Teraz Przeczytajcie regulamin :

 

 

 

 

 

 

1. Odnosimy się do wszystkich graczy z szacunkiem i kulturą ? dbamy by serwer funkcjonował prawidłowo.

 

 

 

 

 

2.

 Staramy się nie przeklinać w nadmiernym stopniu ? pojedyncze przekleństwa są dozwolone. (Kick, ban 5min-30min) 

 

 

 

 

3.

 Nie obrażamy innych graczy oraz ich rodziny. (kick, ban 5min lub w zależności od uznania admina i użytych obelg)

 

 

 

 

 

4.

 Nie przeszkadzamy innym, nie współpracujemy z przeciwnikiem, staramy się o miłą atmosferę na serwerze.

 

 

 

 

 

5.

 Rozmowa przez mikrofon dozwolona od 16 lat lub przejścia mutacji. (kick, ban 5min-30min)

 

 

 

 

 

6. 

Nie krzyczymy przez i nie nadużywamy mikrofonu.

 

 

 

 

7.

 Zakaz reklamowania: stron internetowych, cheatów, skryptów, innych serwerów. (ban na zawsze)

 

 

 

 

8.

 Zakaz chodzenia po TXT. (można przelatywać nad nimi) (kick, ban 5min-30min)

 

 

 

 

9.

 Wszelkiego rodzaju pułapek i działek nie wolno stawiać w: okienkach, na drabinkach, na pace, w wentylacji i pod wyjściami z wentylacji , na schodach i w bliskiej odległości, na BS, przy hostach, oraz w sposób blokujący otworzenie lub przejście przez drzwi. (kick, ban 5min - 30min)

 

 

 

10. 

Zakaz stawiania działek w miejscach uniemożliwiających wyprowadzenie hostów lub rozbrojenie paki. 

(kick, ban 5min - 30min)

 

 

 

 

 

11.

 Zakaz bugowania map, nicków, perków, klas oraz działek. (ban 30min)

 

 

 

 

 

12.

 Staramy się wykonywać cele mapy. Gdy czasomierz pokaże 1:00 staramy się jak najszybciej podłożyć pakę, lub wyprowadzić hosty. Jeśli paka leży na bsie staramy się jej za wszelką cenę bronić, nie uciekamy od niej gdy wróg ją rozbraja, lub jest w jej pobliżu. (slay, ban 5min)

 

 

 

13.  Nie strzelamy z jakiejkolwiek broni, bfg, airstrike, predator missle, awp, scout na resp wroga na mapach de_eldorado, de_alexandra, de_dust2002, cs_estate, de_rats_1337 i inne, na których jest to możliwe. Nie używamy mocy klas, perków (z wyjątkiem broni), oraz /ks przed upływem pierwszych 10 sekund rundy. Zakaz skanowania respa drużyny przeciwnej w jakikolwiek sposób (z wyjątkiem zrespienia się tam) przed upływem 10 sekund. (ban 30 min)

 

 

 

14.

 Za używanie wspomagaczy, cheatów (celownik awp/scout, modele esl, oraz wszystko co ułatwia grę) karą jest ban na zawsze.

 

 

 

 

 

15. 

Zgłaszanie cheatów na zwykłym say jak i nadmierne spamowanie na u@ będzie nagradzane 5 minutowym banem.

 

 

 

 

 

16. 

Czas na wstawienie screenshot`ów na forum nie może być dłuższy niż 48h.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak widać nie ma tutaj nic o tym wspomniane .

 

Teraz ktoś napisze, skoro nie ma nic napisane to są dozwolone w przejściu, jednak nie ma napisane też, że " są dozwolone jeżeli można je przeskoczyć ".

 

 

 

Proponuje dodać/zmienić coś regulaminie żeby :

 

 

 

a ) Można było stawiać, ale tylko wtedy gdy jesteśmy w stanie to przeskoczyć .

 

b ) Nie można stawiać w przejściach .

 

c ) Uznać, że skoro nie ma nic o tym napisane to można stawiać w przejściach .

 

 

 

Moim zdaniem najlepsza jest propozycja B, chyba na znacznej większości serwerów panuję taka zasada i dobrze ona funkcjonuję, poza tym gdyby panowała zasada A zaraz były by kłótnie, dyskusję:

 

- jakby skoczył tak a nie tak to by przeskoczył

 

- można przeskoczyć jak się kucnie itp, itd,

 

Zazwyczaj jak ludzie przychodzą znają mniej więcej zasady i bynajmniej połowa z nich grała na codach gdzie taka zasada panuję .

 

 

 

C jak dla mnie w ogóle odpada, bo będzie haos .

 

 

 

W miny i tak często się wpada bo mało kto na to patrzy, a teraz jest jakaś era saperów i mina na minie .

 

 

 

Na koniec dodam, że można tą zasadę nazwać globalną, bo panuję na prawie każdym cod modzie .

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiesz, z tego co napisałeś można wywnioskować że na serwerze np. nie można używać ak47.... dlaczego? w regu przecież nie jest napisane że nie można, ale nie jest też napisane że można...

 

A tak w ogóle to napisałeś to tylko dlatego że wpadłeś dziś na miny chyba z 10 razy i jesteś wkur... w ogóle, to że gra się cholernymi rakietami to nie znaczy że można raszować pieprzony resp i nie ponieść konsekwencji... nie patrzysz pod nogi? giniesz! jak się biegnie na pałę przez korytarz to tak jest... poza tym zabiłem minami chyba ze 20 osób na asfalcie i NIKT jak patrzyłem na specu nie patrzył gdzie leżą miny... dla mnie to jest jak sranie się do rakiet.... owszem, wkurzające jak nic innego, ale co? usuniesz klasę z tego powodu?? chciałbym też zauważyć że na de_eldoradu powiedziałeś że już jest to napisane w regulaminie, a to gó#@o prawda... To moje zdanie (już widzę jak rage'ujesz mój post ^^)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja się z nikim nie przychodzę kłócić tylko piszę swoją propozycję i opinię, kłótni jedynie ty szukasz pod każdym moim tematem, rakiety to rakiety, a miny to miny i niech tak zostanie, bo to dwie różne rzeczy .

 

 

 

Widocznie źle zrozumiałeś, ponieważ  ja  napisałem, że na serwie jest taka zasada, a w regulaminie nie więc można by to po prostu uregulować i nagle z tym ak wyskoczyłeś... 

 

 

 

Co do tego, że padłem parę razy to nie pierwszy i ostatni raz w miny wpadłem i nie mam zamiaru z tego powodu płakać (potem je przeskakiwałem) .

 

 

 

I najlepiej nie odpisuj już   ; ]

 

 

 

Pozdrawiam !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...