Skocz do zawartości
Kolorowy_seN

COD 31 186 ** ** **** /słabe pluginy czy brak aktywności odpowiednich adminów?

Rekomendowane odpowiedzi

Nick cheat'era: COD 31 186 83 241 27166

 

Godzina, data zdarzenia: Wszystkie

 

Mapa: Wszystkie

 

Link do demka lub link do HLTV (od której minuty wchodzi cheat'er): Reklamuje, nie potrzebne demko

 

STEAM_ID/IP cheat'era: Zmienne IP więc zmienny SID

 

Uzasadnienie: 

Czy naprawdę na MultiHead nie macie żadnego dobrego pluginu na serwerach na porządne wykopanie delikwenta, że kolo sobie skacze po serwerach i reklamuje swój, a admini bezradni wobec niego? Podobno destroy nawet nie działa na niego, choć nie wiem czy aby dostał tego destroya. 

 

Śmiech na sali by delikwent miał ponad 340 aktywnych

 banów 

i nikt i nic nie mógł na to zaradzić..

 

 

 

Zaraz dostanę odpowiedź, że mam pisać do opiekunek bądź tych co mają dostęp do destroya by i tego spróbować ale nikt normalny nie będzie czekał godzinami na to, aż ktoś z dostępem będzie online kiedy właśnie koleś spamuje bezkarnie.

 

 

 

Nie chcę nikogo urazić, bo np. na FFA admini robią co mogą ale bez przesady. Nie mam już na typa sił.

1231jmsco.png

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Słuchajcie.

 

Patrząc na bany jego wnioskuję, że typek nie zmienia nicku, natomiast ip tak. Ostatnio patrząc w listę graczy zauważyłem, że to może być nawet BOT bo nie widnieje u niego nawet ping. 

Czy nie byłoby dobrą metodą aby każdy opiekun serwera wgrał ten oto plugin:

 

http://amxx.pl/topic/54551-ban-names-banowanie-nick%C3%B3w/?fromsearch=1

 

 

 

Już tłumaczę.

 

Skoro moje podejrzenia są iż to jest BOT

i wchodzi na tym samym nicku

to po co banować ciągle go na IP jak wystarczy wgrać ten plugin, dodać jego nick i on z automatu będzie banował te coś co nie jednemu z nas zszargał nerwy. Jeśli to BOT to nie zmieni nicku i co wbije to wyleci nawet jak admina nie będzie. A jeśli to człowiek (w co wątpię) to minie trochę czasu zanim się zorientuje. Mogę nawet przerobić plugin by nie dawał info, że nick zbanowany, a np. REKLAMA i po sprawie :) 

 

 

 

Dla opiekuna jest to 5min pracy, dla nas adminów koniec udręki.

Może czas posłuchać rady małego adminka ffa i zastanowić się czy aby to nie jest dobry pomysł?

:P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...