Skocz do zawartości
empty.

Giovani TRAPatonni - beka z admina, ktory mnie zbanowal na 3h. KęKę? <$miech>

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Giovani TRAPatonni

 

Godzina, data zdarzenia: 14:45 30.07.2k15

 

Mapa: ciekawe

 

STEAM_ID / IP: STEAM_0:1:2397723

 

Uzasadnienie:

 

Obraza? Bo napisalem pajac ? Wiesz dlaczego napisalem pajac ? Hmmm, bo nim jestes pajacu. Juz tlumacze dlaczego. Otoz od jakiegos czasu nie potrafie przymknac "uszu" ani "oczu" gdy widze jak mierny jestes... Krzyczysz przez mikrofon (akcje z wczoraj) "DAWAJCIE SZYBKIE BE- SZYBKIE BE CHODZCIE" po czym 2 zawodnikow wbiega na be, a Ty jak ta paniennka, ktora zobaczyla biala mysz w kuchni uciekasz - albo do dolnego trupa albo chowasz sie przed be. Dla niektorych moze to sie wydawac blahe, ale jesli ktos nagaduje reszte by zrobili cos wspolnie, to powinien wykazac sie choc odrobina powagi i zrobic to do czego tak GLOSNO namawial przez mikrofon (niejednokrotnie dodam). Notoryczne rzucanie fleszy swoim .... zenada. OD CZEGO MASZ RADAR ? I tutaj wkraczamy w dzien dzisiejszy - Duzo kobiet na servie, to pewnie przez to obrosl w piorka nasz KąGucik (KęKę?). Wbiegam sobie galeria, zabijam 3 koleszkow, od samego poczatku gdy tylko zabilem pierwszego zaczalem uzywac komend glosowych cyt. "Need Backup" "Sector Clear". Biegam po tym bs-e dobre 30sec, wiec mowie przez mikrofon (ostatnio staram sie go zadko uzywac, bo nerwy slabe jak sie patrzy na niektorych czyt. KęKę ... nawet nicku nie potrafi samodzielnie wymyslic. DAMN), ze jest czysto i jak dlugo jeszcze bede sie blakal po bs-e. Cos mi tam KęKę odpowiedzial, szczerze mam to gdzies nawet co, ale dodalem wtedy, ze mierni sa, bo nie patrza nawet na radar i nie wiedza co sie dzieje na mapie. KęKę odpowiedzial - "zaraz bana dostaniesz". Wysmialem go i dodalem "dostane bana za to, ze jestem lepszy od Ciebie a Ty jestes mierny i nie patrzysz na radar? OK". Nastepna runda, raszuje be, zabijam jednego w trupie, skracam sobie srodek od terro, zeby wybic ilu sie da na srodku, rzucam sobie(nie, nie sobie na twarz.) kulturalnie 2flesze, wbiegam i co moje oczy widza ? - ZOSTALES OSLEPIONY PRZEZ "KęKę". Braklo mi sil w tym momencie ............ jak bardzo trzeba miec oczy przysloniete konska skora, zeby nie widziec 3 zawodnikow ze swojej druzyny, ktorzy wbiegaja przez brame na srodku w celu unicestweinia przeciwnikow i rzucac im dwa flesze pod same nogi... Nie wytrzymalem i w nastepnej rundzie napisalem "*DEAD* Giovani TRAPatonni :  typ mi grozi, ze dostane bana za prawde, ktora mowie o nim. a sam pajac rzuca flesze pod nogi....". Bardziej obrazliwe jest rzucanie umyslnie flesze pod nogi swoim i przeszkadzanie im w rozgrywaniu rundy, niz pisanie o kims pajac, kiedy tym pajacem ewidentnie jest. (krzyczec- szybkie be, szybkie be, po czym zatrzymywanie sie przed trupem... + brak umiejetnosci korzystania z radaru i rzucanie fleszy swoim) Przepraszam, ale takie jest moje zdanie.

 

 

 

Tyle w temacie. Przepraszam, ze czasami biore ta gre zbyt powaznie oraz za nerwy, ktore mi puszczaja jak widze kogos takiego jak niejaki "KęKę". Juz sam jego nick przyprawia mnie o mdlosci. :( Gdzie jest ta kreatywnosc, asertywnosc, pomyslowosc i umiejetnosc samodzielnego, logicznego myslenia co kiedys :search:  ? Nie dziwie sie, ze dzisiejsza mlodziez jest brana za idiotow. (bez obrazy)

 

 

 

Pozdrawiam - empty. 

 

KęKę  :facepalm:

 

 

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Multi-Head.pl

[AMXBans] Powod: 'obraza'

[AMXBans] Dlugosc bana: '3 godzin'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:2397723'

[AMXBans] Twoje IP: '37.248.255.58'

[AMXBans] ===============================================

 

@e: AMXbans prawde Ci powie: 

Zbanowny przez KÄkÄ

 

:D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rozmowy, ktore odbywaja sie za pomoca mikrofonu w trakcie gry, nie sa rejestrowane przez hltv. Ja samemu sobie demek nie nagrywam, wiec zarejestrowanych slow, ktore wypowiedzialem nie posiadam. Jedynie ss z dnia dzisiejszego odnosnie TeamFlash sa.

 

 

 

http://speedy.sh/Jw2RS/Snapshot0011.bmp

 

http://speedy.sh/zjQqq/Snapshot0010.bmp

 

 

 

 

 

 

 

@EDIT

 

 

 

Za godzine ban minie, wiec nie ma co wdawac sie w zbedna dyskusje. Chciclabym tylko dodac, ze admin powinien swiecic przykladem - > Umiec korzystac z radaru, wykonywac bezwzglednie cele mapy (klasc/broic pake), jesli podejmuje sie prowadzenia druzyny atakujacej, to powinien zrobic wszystko, zeby jego prowadzenie mialo sens.. Nie rzucac slow na wiatr. Z mojej strony to wszystko. 

 

Dobranoc. ;) 

 

 

 

KęKę  :facepalm:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pozwolę sobie na wypowiedź w temacie.

 

Nie potrzebuję wypowiedzi admina - dowody są wystarczające, bynajmniej dla mnie.

 

 

 

Kieruję słowa do mojego admina - @guciu_ - Trochę przesadziłeś z banem na 3 godziny, tym bardziej, że wina nie leżała tylko po stronie użytkownika składającego skargę na Ciebie. Ty go oślepiłeś, on powiedział, że jesteś pajacem, ale to nie powód do bana na AŻ 3 godziny. Gracz został surowo przez Ciebie potraktowany, a tak na prawdę nic wielkiego do Ciebie nie napisał.

 

Ponadto nie raz i nie dwa grałam z Tobą i słyszałam jak potrafisz zachowywać się przez mikrofon (i nie tylko). Mikrofon nie służy do towarzyskich rozmów (bynajmniej na serwerze), a jeśli chcesz takowe prowadzić to zapraszam na TS'a. Przypominam, że nie jesteś sam - inni też chcą pograć, a nie wysłuchiwać Twoich rozhoworów, które czasem są bez sensu. Mam na Ciebie również kilka skarg na steam, co też mnie niepokoi. Chciałabym, żebyś zastanowił się troszkę nad swoim zachowaniem (nie tylko przez mikrofon (dobrze wiesz o co mi chodzi)), a przede wszystkim, żebyś na następny raz głębiej pomyślał na ile tak na prawdę jest wart ban za słownictwo od graczy kierowane w Twoją stronę. Bardzo mi przykro, ale zostajesz ukarany ostrzeżeniem w dziale admina - mam nadzieję, że weźmiesz sobie do serca moje słowa i poprawisz się, przynajmniej jako administrator serwera, bardzo bym Cię o to prosiła.

 

 

 

Użytkownika @empty. przepraszam za zaistniałą sytuację.

 

 

 

Temat uważam za zamknięty.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Twój nick podczas gry: Giovani TRAPatonni

 

Godzina, data zdarzenia: 14:45 30.07.2k15

 

Mapa: ciekawe

 

STEAM_ID / IP: STEAM_0:1:2397723

 

Uzasadnienie:

 

Obraza? Bo napisalem pajac ? Wiesz dlaczego napisalem pajac ? Hmmm, bo nim jestes pajacu. Juz tlumacze dlaczego. Otoz od jakiegos czasu nie potrafie przymknac "uszu" ani "oczu" gdy widze jak mierny jestes... Krzyczysz przez mikrofon (akcje z wczoraj) "DAWAJCIE SZYBKIE BE- SZYBKIE BE CHODZCIE" po czym 2 zawodnikow wbiega na be, a Ty jak ta paniennka, ktora zobaczyla biala mysz w kuchni uciekasz - albo do dolnego trupa albo chowasz sie przed be. Dla niektorych moze to sie wydawac blahe, ale jesli ktos nagaduje reszte by zrobili cos wspolnie, to powinien wykazac sie choc odrobina powagi i zrobic to do czego tak GLOSNO namawial przez mikrofon (niejednokrotnie dodam). Notoryczne rzucanie fleszy swoim .... zenada. OD CZEGO MASZ RADAR ? I tutaj wkraczamy w dzien dzisiejszy - Duzo kobiet na servie, to pewnie przez to obrosl w piorka nasz KąGucik (KęKę?). Wbiegam sobie galeria, zabijam 3 koleszkow, od samego poczatku gdy tylko zabilem pierwszego zaczalem uzywac komend glosowych cyt. "Need Backup" "Sector Clear". Biegam po tym bs-e dobre 30sec, wiec mowie przez mikrofon (ostatnio staram sie go zadko uzywac, bo nerwy slabe jak sie patrzy na niektorych czyt. KęKę ... nawet nicku nie potrafi samodzielnie wymyslic. DAMN), ze jest czysto i jak dlugo jeszcze bede sie blakal po bs-e. Cos mi tam KęKę odpowiedzial, szczerze mam to gdzies nawet co, ale dodalem wtedy, ze mierni sa, bo nie patrza nawet na radar i nie wiedza co sie dzieje na mapie. KęKę odpowiedzial - "zaraz bana dostaniesz". Wysmialem go i dodalem "dostane bana za to, ze jestem lepszy od Ciebie a Ty jestes mierny i nie patrzysz na radar? OK". Nastepna runda, raszuje be, zabijam jednego w trupie, skracam sobie srodek od terro, zeby wybic ilu sie da na srodku, rzucam sobie(nie, nie sobie na twarz.) kulturalnie 2flesze, wbiegam i co moje oczy widza ? - ZOSTALES OSLEPIONY PRZEZ "KęKę". Braklo mi sil w tym momencie ............ jak bardzo trzeba miec oczy przysloniete konska skora, zeby nie widziec 3 zawodnikow ze swojej druzyny, ktorzy wbiegaja przez brame na srodku w celu unicestweinia przeciwnikow i rzucac im dwa flesze pod same nogi... Nie wytrzymalem i w nastepnej rundzie napisalem "*DEAD* Giovani TRAPatonni :  typ mi grozi, ze dostane bana za prawde, ktora mowie o nim. a sam pajac rzuca flesze pod nogi....". Bardziej obrazliwe jest rzucanie umyslnie flesze pod nogi swoim i przeszkadzanie im w rozgrywaniu rundy, niz pisanie o kims pajac, kiedy tym pajacem ewidentnie jest. (krzyczec- szybkie be, szybkie be, po czym zatrzymywanie sie przed trupem... + brak umiejetnosci korzystania z radaru i rzucanie fleszy swoim) Przepraszam, ale takie jest moje zdanie.

 

 

 

 

 

 

Weż chłopak oglądnij sobie HTLV  i kto tam krzyczał "DAWAJCIE SZYBKIE BE- SZYBKIE BE CHODZCIE"

 

Ja wbiegłem gala i mówiłem do Ciebie żebyś nie spinał ,tylko sam mówiłem "Dawajcie na A "  a ty wyjeżdżasz z tekstem  ,że my jesteśmy mierni to Ci powiedziałem ,żebyś się uciszył , a ty mi zaczynasz do mnie z tekstem ,że jesteś lepszy  i nazywasz mnie pajacem ? Kim ty w ogóle jesteś ? Zabiłeś tam paru gości i myślisz ,że jesteś najlepszy i każdy będzie na Ciebie zwracał uwagę ,że każesz się im wracać ?  Dostałeś bana i nawet go nie żałuje ,że go CI dałem . Dziękuje tyle miałem to powiedzenia. Kto chce to jest wszystko nagrane ,kwestia oglądnięcia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...