Skocz do zawartości
vps123

Prosze o admina Cod 801lv

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:VpS

 

Wiek:15

 

Doświadczenie (w byciu adminem):Byłem Aminem JailBreak

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6/10

 

Staż w CS-sie:Gram w Cs 5lat Steam / NonSteam:Nick Steam vps321

 

Steam ID: STEAM_0:1:45353041

 

Dlaczego Ty:Chcę być adminem bo czasem na Server wchodzą citerzy Którzy łamiom reagulamin servera i chcę temu zapobiec

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:tak 4h czasem 5godzin

 

Kontakt:skype Przemokozak1

 

Link do GameTracker'a:http://www.gametracker.com/server_info/80.72.34.124:27034/top_players/?query=VpS

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim skromnym zdaniem jeszcze NIE, jak dla mnie jesteś jeszcze za świerzy na zostanie admem nabij frekfencje, udzielaj się na forum i zgłaszaj na u@ i ewentualnie podrośnij bo o 1 rok za młody jesteś :).

 

 

 

PS: Popraw podanie tz. napisz je jedno pod drugim bo tak kiepsko się je czyta :).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No cóż jesteś za młody słabo kojarzę Cię z serwera więc jestem na NIE, no i ortografia trochę kuleje sądząc po podaniu. Popraw aktywność na serwerze i wróc za jakieś 2 tygodnie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po przeczytaniu podania widzę, że na posadę admina, raczej się nie nadajesz. Wiek, godziny, do tego słabo Cię ludzie poznali. Możesz ponownie złożyć podanie za 2 tyg. Popracuj, może przyjdzie i na Ciebie czas.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...