Skocz do zawartości
Konradem

Konradem Admin

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Konradem

 

Wiek: 18

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Kilku miesięczne. Inny serwer.

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9-10

 

Staż w CS-sie: Rok

 

Steam / NonSteam: Steam

 

Dlaczego Ty: Gram. Jestem i widzę, że nie zawsze każdy admin nie może być w tym momencie gdy jest potrzebny. Bo nie jesteśmy dziećmi majacymi 12 lat gdy nasz czas poświecany jest na zabawe i rozrywke przez cały dzien. Jestem osoba odpowiedzilna, mam co prawda 18 lat ale moim zdaniem to wiek idealny :D Każdy to moze powiedziec. Gdybym dostal admina była to by korzyść nie tylko dla mnie ale i dla reszty graczy a także serwera. Kazdy sie przyda. A jeśli będe spełniał swoje obowiazki w nie należyty sposób to zostane zdegradowany do rangi zwykłego gracza.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Zależy. Zależnie od dnia ale 3 dziennie z średniej całego tygodnia jestem. Ze względu na moja prace.

 

Kontakt: Steam

 

 

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/Konradem/80.72.40.110:27008/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem za okresem próbnym.

 

 

 

+często na serwerze,gdy brak admina

 

+kultura

 

+wiek

 

+steam

 

+doświadczenie

 

+ilość h na serwerze

 

 

 

-

Jak na rejestracje w październiku 2014 r. masz stanowczo za mało czasu spędzonego na forum i widać,że się nie udzielasz :) Ale wszystko da się nadrobić ;)

 

 

 

Mor'e7 pragnę Ci przypomnieć,że po coś zostały napisane kryteria które trzeba spełnić i ono brzmi następująco:

 

"- Wchodzenie raz dziennie na forum; "

 

A czas jaki spędził na forum od października to 20min. Jak by inny gracz co jest z nami np. miesiąc i ma wystarczająca ilość godzin przegranych na serwerze i miał tyle samo czasu spędzonego na forum itp to, to by zostało wypomniane nie raz.Dlatego Ja postanowiłem,że owemu graczowi (jak każdy inny) tylko przypomnę. A to chyba jakaś zbrodnia nie jest,nie ?  Po prostu jest już wiadome że nie wchodzi raz dziennie tylko raz na miesiąc.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...