Skocz do zawartości
BadBoy

Podanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: BadBoy[THC]

Wiek: 22

Doświadczenie (w byciu adminem):  Dosyć spore.. Posiadałem na Multi-Head FFa przez długi czas ..

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8/10

Staż w CS-sie: 8 lat 

Steam / NonSteam: Steam 3586 STEAM_0:0:52056063

Dlaczego Ty: Ostatnimi czasy dużo gram na FFa i zdarza się że niema żadnego admina  poza tym w czasie wcześniejszego adminowania byłem lubiany przez graczy ...

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Zależnie od pracy ... W dzień wolny nawet 8h

Kontakt: Steam BadBoy Multi-Head Gaming lub forum 

 

Link do GameTracker'a:    http://www.gametracker.com/player/BadBoy%5BTHC%5D/80.72.40.110:27026/

 

Z Pozdrowieniami dla całego zespołu Multi-Head 

BadBoy[THC]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@ref od złożenia podania minęły dwa tygodnie może mógłby opiekun się nim zająć? :)

 

wiem ,że odrzucenie podania to formalność po spojrzeniu na ostatnią aktywność gracza no ,ale przydało by się rozstrzygnąć ten temat.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gracz przez ostatni tydzień nie pojawił się na serwerze, a ostatnio ranga utracona była właśnie przez małą aktywność. Jak będziesz pewien , że masz czas dla serwera zgłoś się ponownie :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...