Skocz do zawartości

Siema raz 2 :D


zEneK.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Po ostatniej spinie z Malu , postanowiłem odejść od SIeci na dłuższy okres czasu. A więc przywitałem się już raz kiedyś , a więc teraz przywitam się raz 2 :). Mam na imię Piotrek, 16 lat. Mam dziewczynę Magdę. Mieszkam w Warszawie. Interesuję się Mechaniką, Informatyką , Dziewczynami. Na co dzień gram w cs'a,  spędzam mile czas z Moją dziewczyną oraz jeżdżę na BMX'ie. Lubie Grać w cs'a na serwerach typu DD2, Cod, Jail, DM :). Po moim odejściu z Mh, dużo się zmieniłem , uświadomiłem sobie jakie błędy popełniłem za co przepraszam . Teraz myślę iż z każdym będę się świetnie dogadywał :). Przez moją nieobecność na MH prowadziłem 2 serwery cs 1.6 min, Cod Mod 801 oraz JailBreak. Serwery świetnie presperowały, lecz nie miałem czasu na ich prowadzenie i je sprzedałem za niewielką cene. Teraz edytuję szablony Mybb na "zamówienie" z czego mam parę groszy xD;). Po ostatniej spinie byłem ostatnio z jakies 3-4 msc temu , lukałem co się dzieje i grywałem sobie na serwerach :).

 

Pewnie większość się ciekawi czemu była taka spina z Malu , 

Malu chciał tylko mówić tylko Administracji a ja powiem każdemu :). A więc pewnego dnia 31 października 2014 roku o godzinie 11:36 wbiłem na Ts'a, aby porozmawiać z Malu , mniejsza :). Po siedziałem sobie z 30 min z Malu na kanale i później poszedłem do Poczekalni. Zobaczyłem, iż Malu jest na kanale u siebie więc ja postanowiłem się "włamać" na nick Numerka ( Przepraszam ) ponieważ chciałem  zobaczyć czy mogę dać komuś rangę, ale mniejsza. Po chwili Malu zobaczył ze wszedł NumerOne i chyba zaczął pisać ( nie pamiętam dokładnie ), a więc ja postanowiłem uciec na swój stały nick zEneK , Malu od razu pomyślał ze to mogłem być ja , ponieważ tylko ja byłem na Poczekalni. Malu przeniósł mnie na swój kanał i pytał się kto wszedł na nick Numbera, ja powiedziałem ze nie wiem ( kłamałem ), Malu do mnie mówił ze może sprawdzić po logach kto wszedł , ale ja chciałem uniknąć takiego "śledztwa", więc postanowiłem się po paru minutach przyznać,  oraz  , Sorry za popełniony przeze mnie czyn . Gdy Malu napisał ten temat KLIK , postanowiłem odejść od Sieci MH. Na tym kończy się cała historia :).

 

 

 

Myślę , iż nasza praca będzie okwita i bez spin :)

 

 

 

Strzałka @zEneK.

 

 

 

P.S: A co do warnów za te wyzwiska to odrobię :).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...