Skocz do zawartości
kiedyjestjutro

<span class="ipsBadge" style="background:red;">ZAMKNIĘTY</span>Odwołanie od bana? - grube ][_, ([]) ][_, ([]) / y...

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:

aktualnie mam stFu. ale nie było nicku bo bana nigdy nie dostałem

 

Godzina ,data zdarzenia:

nie ma bo kurcze dostałem go z dupy, a ss nie ma bo byłem adminem na ZM i ODD więc wiem na czym to polega

 

Mapa:

Nie było mapy bo nie dostałem bana z resztą na ODD trudno o inną...

 

STEAM_ID: 

0:1:61315356

 

Uzasadnienie: 

Witam. Miałem tu kiedyś admina na ODD2 i ZM ale przestałem grywać w CS-a. Nie ukrywam że od czasu do czasu wejde na wasz serwer pozabijać wszystkich. Problem polega na tym że na ODD2 dostałem bana permanentnego od niejakiego "magic" pierwszy raz słyszę o tym adminie i skąd ja mam permanentnego bana jak ja go nie dostałem... Aż sprawdziłem csstrike z ciekawości czy po pijaku nie narobiłem czegoś ale tam nawet ss nie mam. Wiem że takie pomyłki albo błędy się zdarzają ale na Boga w którego nie wierze dajcie mi szybko UB. 

 

 

 

 

 

Sorki ale ctrl+c z tego czatu na głównej bo nie będę się wysilał jak zaraz UB. będę miał...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


na tym ip jest aktywny ban ->http://aquax2.unixstorm.org/banuj/ban_list.php?bid=12530  z dnia 24.04.2015 to nie jest twój ban jak sądzisz , UB nie mogę Ci dać bo odbanowując te ip odbanowujemy czitera .

 

 

 

Aby grać dalej bo twój sid jest czysty , musisz zresetować router aby zmienić ip albo zadzwonić do dostawcy z prośbą o zmiane ip

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam jeszcze raz. 

 

 

Powiem tak. Mało mnie to bawi a na pewno mnie to nie śmieszy bo chcąc wejść na serwer ODD nadal mam bana pomimo zresetowania routera.

 

 

 

Lubie ten serwer ale na Boga w którego nie wierze nie karzcie mi siedzieć nad mym routerem pół dnia po to żeby wbić na serwer na godzinę...

 

 

 

Nadal wyskakuje mi ban pomimo resetu.

 

 

 

Można przecież sprawdzić kiedy ten cziter dostał bana , jeżeli dawno to zapomniał o tym serwie i chyba można mnie odbanować na rany Boga

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


innej opcji nie ma , nie odbanuje czitera abyś mógł grać , kolego chyba czegoś nie rozumiesz ? Zasady są zasadami , nie odbanuje o tak czitera bo Tobie się nie chce spedzać pól dnia . 

 

 

 

Napisałem co trzeba zrobić innej opcji nie ma .

 

pozdrawiam . 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, bądź zgłoś ten post w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...