Skocz do zawartości
Xemo

Tylko 24h - skargi na serwer adminów.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wszyscy wiemy w regulaminie adminów jest iż mają oni 24h na ustosunkowanie się do skargi na nich złożonej. Brak natychmiastowej odpowiedzi oznacza według was przyznanie się do winy i w konsekwencji jest to pierwszy krok do odebrania admina. Temat ten miał wogóle nie powstać, skargę na mnie zauważyłem kilka godzin po jej zamknięciu. Jak wiemy dział ten jest dość popularny, kilka/kilkanaście skarg dziennie, niezawsze prefixowane i często nie ma nicku admina na który skarga jest złożona, nie pomijając też nie zastosowania sie do wzoru. Logicznie rzecz biorąc, widząc ogrom skarg i czytając ich zawartość, w miejscu gdzie jest prośba o ustosunkowanie się oskarżanego admina, napisana przez np h@ jest odnośnik do profilu, co pozwalało mi sądzić że naturalną koleją rzeczy jest że oskarżany admin dostaje powiadomienie/wiadomość iż dostaje skargę. Temat powstał po zainspirowaniu pierwszą (i narazie jedyną) skargą na mnie http://multi-head.pl/topic/66171-skarga-na-admina-xemo/   po jakimś czasie odczucie że jestem "złym adminem" który nie słusznie banuje już nie pozwoliło tego zostawić i dziś to pękło.

 

 

 

 

 

Danny oczywiście był na texturach

 

 

2015_07_04_00002.jpg

da zainteresowanych mam również demko.

 

Proponuję wprowadzenie powiadamiania oskarżanych adminów lub jeżeli to ciężkie dla serwera/wykonalności przedłużenie tego czasu do 48h.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ehh wszyscy chcą ułatwienia pracy.

 

Dla przypomnienia drogi adminie, w związku z pełnioną przez Ciebie funkcją raz dziennie na forum zaglądać MUSISZ. A gdy jesteś na forum kliknięcie w dział "odwołanie od bana", czy "skargi i problemy" i przejrzenie tego nie jest chyba wielkim problemem.

 

Ponadto dla ułatwienia waszej pracy zostały dodane prefixy, 90-95% obecnych skarg/odwołań jest prefixowane.

 

 

 

Ponadto chcesz dać więcej czasu? 24h to i tak dużo. Pomyśl sobie chociażby, że gracz musi czekać te 48h na demko od admina, bo jemu się nie chce, czy on nie może go wstawić.

 

 

 

Ten pomysł nie przejdzie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, bądź zgłoś ten post w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...