Skocz do zawartości
think!

<span class="ipsBadge" style="background:red;">ZAMKNIĘTY</span>ponownie..

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam za zawracanie głowy, jednak odpowiedź członka Unban Team z tego teamtu ( http://multi-head.pl/topic/66524-physic/ ) wydaje mi się dziwna.

 

Po pierwsze: gość ma to samo IP, ten sam STEAM_ID i ten sam NICK. Zatem, jak to nie jest to ta sama osoba, która stale jest banowana i stale gra na aktywnym na waszych serwerach? ????

 

 

 

 

 

------

 

 

 

Nick cheat`era: Physic

Godzina, data zdarzenia: wczoraj,  okolo 23:30

Mapa: na eldorado zgłaszałem, ze gracz gra na aktywnym

 

STEAM_ID/IP cheat`era:  'Physic' (CT)   -- 88.156.182.61:27021 [sTEAM_2:0:412070215]

 

 

 

 

 

Uzasadnienie:  chciałbym się odnieść do tego tematu (http://multi-head.pl...522-physic-ssy/ ) Koleś wstawił SSy i dostał UB, podczas gdy wielokrotnie już był banowany w tym kilkakrotnie za granie na aktywnym banie, a z tego co wiem za to jest Perm. W tym nadal jeden ban jest aktywny. Wystarczy sprawdzić w amx bans, nick i steam_id się zgadzają, to ta sama osoba.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie widać żę grał na aktywnym banie masz dowód że grał ?

 

 

 

przedstaw dowody wtedy odnoś się w amxbans nie widać aktywnego bana aby nadal miał czyste ip  Jeżeli uważasz że gracz czitował wchodził na aktywnym banie pokaż dowód .

 

 

 

Bez dowodu wgl. zgłoszenie czitera nie ma sensu . 

 

 

 

pozdrawiam. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, bądź zgłoś ten post w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...