Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge" style="background:red;">ZAMKNIĘTY</span>skarga na morea 7


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

 

Dzien dobry moj nick BIBEK tak cod mod 200 lvl ban za to ze kolege z klasy bronilem gracz ten nazywa sie Goemit lowca kotow posiada 5 klasy premium + vip gdy zabojca a potem zmieni klase ma buga hp i to nie z jego winy a admin morea 7 czy jakos nwm nie intersuje mnie dal mu bana na 30 min zamiast usunac tego buga ja napisalem ze to nie jego wina ze tak mu jest i dal mi bana i na ile mi dal na 3 h za co ? za to ze bronilem kolegi a na sewer wszedlem wszedlem 2 min przed cala akcją i dostałem ostygnij i jak ja mam sie czuć kupuje klase premium i dostaje jakies bany od kozaka a potem jeszcze smial sie z gormita razem z thinkiem sluchaj to jest do cb jak to przeczytasz ja sie cb nie boje możesz mnie banowac w opur procz fila na tym serwie nie ma normalnego uczciwego admna ktory jest sprawiedliwy a ty moze i jestes wysoko postawiony ale sie cb nie boje i jak taki kozak byles to odpisz . Prosze o rozpatrzenie tej sprawy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

tak bylo  ja tego nie robie specjalnie to nie moja wina ze to sie buguje .Zamiast dawac mi bany lepiej to naprawcie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, bądź zgłoś ten post w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...