Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">UB</span> ub Cinekq1


cinekq1

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Cinekq1

 

Twoj SteamID: STEAM_2:0:690810132

 

powod bana: za ab

 

uzasadnienie: wczesniej mialem Nick bez hasla i wchodzili na konto moje i gracz gral na komendzie i dostal bana i ten ban zostal na moim nicku wlasnie to zobaczylem i wojtas dal mi za to bana prosze o zobaczenie ip lub steamID sa 2 rozne 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za komende wlasnie widze ze jest ban dlatego ten ban co teraz dostalem jest za tamtego bana za komende wczesniej gracze normalnie wchodzili na moj nick bo nie mialem hasla a teraz juz mam a co do tamtego gracza mozecie zobaczyc nie steamid tylko ip tego gracza

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie wiem co do admina nalezy nic do zarzucenia nie mam tobie :) tylko w tym problem ile juz tu gram na poczatku mialem problemy z nickiem bo hasla nie mialem a teraz sa tego skutki a haslo juz jest :) wiec nie wiem co zrobic z tym zeby miec ub 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak mysle przeciez teraz ze ja dostalem bana a ten gracz tez ma bana i jakbyscie mnie odbanowali to juz by nie wszedl na moje konto bo przeciez ja mam haslo juz probowalem wejsc na 2 laptopa sprawdzic i nie da sie a te same ip wiec nie wiem dlaczego mowicie mi zebym zmienil ip 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje IP i fake sid nie mają nic wspólnego z poprzednim banem dlatego dostajesz UB. Radzę Ci zgłosić się o założenie hasła na nick, aby unikać podobnych problemów.

 

 

 

BTW, czytaj notatki, które moderatorzy dodają, bo ręce normalnie opadają. Pamiętaj, najpierw czytamy, później piszemy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...