Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge" style="background:red;">ZAMKNIĘTY</span>UB


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:KaBaNN #NoForm

 

Godzina, data zdarzenia:14:15-14:25

 

Mapa:De_dust 2

 

STEAM_ID / IP:STEAM_1:1:29363377

 

Serwer:CS:GO Only De_Dust 2  ip: 91.185.185.20:28075

 

Uzasadnienie: Witam nie wiem dlaczego dostałem bana i z jakiej przyczyny gdyż nie było powodu odrazu permament ban. Gralem sobie na serwerze od tygodnia gra sie super gdy tu nagle nie dogadujemy sie z teamem i z grupka osob na serwerze zaczynamy kampic na respie i czekac na pake gdyż nasz team nie chcial jej dac. Nagle odzywa sie pewna osoba nie pamietam nicku zwykly gracz albo admin nwm ale bardzo wulgarnie cele mapy krzyczy ja ok mowie poczekam az paka bedzie lezec bo nie chca jej dac a on nagle cytuje "pierdolnięty pajacu debilu i nagle taka wiązanka i na koniec jak chcesz czekac na pake to do ct wypierdalaj ja powiedzialem tylko ty debilu nie krzycz po mnie czekam az pake mi dadza musialem odpowiedziec bo zostalem najechany i zprowokowany poza tym cele mapy są ponizej 1 min a ja dostalem bana i wyzywany okolo 1:25 az tu nagle on mowi no to patrz po chwili permament ban... nwm moze dostalem bana za uraze admina "ty debilu" ale od kiedy admin wyzywa i prowokuje i nwm dlaczego odrazu permament ban proszę coś z tym zrobić. Z Góry dziękuje za pomoc.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem nagle ban zniknał a wycinek co pisal tylko tyle ze you have banned permament i ze mam sie odwolac na tej stronce dobra było minelo przepraszam za klopot.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, bądź zgłoś ten post w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...