Skocz do zawartości
neutron

Podanie.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:

pan neutron

 

 

Wiek: W pańdzierniku 18.

 

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Duże, miałem dość długi staż jako admina na tej serwerowni. Byłem adminem coda 800 lvl.

 

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8.5

 

 

Staż w CS-sie: Nie licząc gry na nsie to 3 lata.

 

 

Steam / NonSteam: Steam

 

 

Dlaczego Ty: A więc tak, jestem osobą ogarniętą i kulturalną. Nie akceptuję pyskatego i chamskiego zachowania w stosunku do innych osób. Myślę że zawsze przyda się jakaś osoba do pomocy.

 

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Mniej więcej od 2 do 4 godzin z przerwami.

 

 

Kontakt: TS, Steam, Forum, GG, Dla osób które polubię fb.

 

 

 

 

Link do GameTracker'a: Podsyłam daw linki ponieważ jeden jest z przed dwóch lat a drugi z tego roku.

 

 

 

 

----> http://www.gametracker.com/player/NeutroneK./80.72.40.110:27008/

 

 

 

----> http://www.gametracker.com/player/pan%20neutron/80.72.40.110:27008/

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak! 

 

-widac ze ogarniety

 

-sprostalby zadaniu

 

-przyda sie admin, ktory bedzie wysluchiwal graczy i sprawdzal podejrzanych, bo narazie niestety takowego nie ma :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bardzo dobry server, najlepszy na tej sieci, a więc wiąże się to z ogarniętą i doświadczoną administracją. Grałem tam długo, nawet trochę ostatnimi czasami, więc iwem co się na nim dzieje. Co do Pana Neutronka, znam go już dosyć długi czas, był tutaj adminem na codzie 800 i nie tylko. Sprawował się bardzo dobrze, żadnych zastrzeżeń, po prostu prawilny człowiek, któremu można zaufać! na duże tak!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kiedyś razem z Neutronem adminowaliśmy na Cod 800lvl, świetna współpraca dawał radę jako admin i pewnie tym razem równie dobrze sobie poradzi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jebać mg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...