Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge" style="background:red;">ZAMKNIĘTY</span>prosze o ub


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:PaweĹ RadziĹowicz

Godzina, data zdarzenia:22:00

Mapa:dd2

STEAM_ID /sid STEAM_0:0:134471734

 

Uzasadnienie:Grałem na dd2 dm i cs sie wyłączył a cd room otworzył  i mam bana :Cheater Destroyed  grałem czysto (steam) prosze o ub i rozpiske demka ...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sądziłem, że będziesz się odwoływał :) po to potrzebowałeś naszego bansa :)

 

 

 

 @555_dni już wyjaśniam całą sytuację 

 

 

 

ten "gracz" jest to osoba z poprzedniej serwerowni na której grałem. niektórym osobą nie podobało się to, że grałem tam i tutaj u was :)

 

Nick na którym grał ten "gracz" to moje dane osobiste dlatego dostał bana komendą amx_destroy . 

 

nie będę pozwalał na to aby ktoś na serwerze upubliczniał moje dane personalne. 

 

powiadomiłem już adminów z serwera aby każdego kto wejdzie o takim nicku czyli "Pawel Radzilowicz" bądź "Pawel Radzilowicz <--- Pablito" banować pluginem amx_destroy

 

 

 

 

 

a i jeszcze nadmienię, że poinformowałem tą osobę na Ts'ie, że jeżeli będzie wchodzić na tym nicku to zostanie zbanowana owym pluginem 

 

w trakcie bana rozmawiałem z tą osobą i po banie jedynie usłyszałem "wypie*dalaj mi z tym" także serdecznie pozdrowiłem i się pożegnałem 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i w czym masz problem nick jak nick raczej nie ma nic w regulaminie że nie moge mieć danych osobistych tak? I nie musiałeś dawać mi na destroy . 

 

Jak chcesz to zmienie nick na inny w czym problem ?  i tak myslałem że dasz mi na 3h do miesiąca a nie cs'a mi rozpierdalać 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...