Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge" style="background:red;">ZAMKNIĘTY</span>UB ???


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Mozliwe ze ban minie :/  , ale ja tego tak nie zostawie...

 

 

 

Wzór:

 

 

 

Twój nick podczas gry:Niezniszczaln[Y]

 

Godzina, data zdarzenia:15:48

 

Mapa:Westwood

 

STEAM_ID / IP:

 

Uzasadnienie:Gram sobie na cod  Napisalem maxiking  kolega siedzi na txt on nic nie zrobil ...  napisalem na say maxi  (chodzilo mi zeby spojrzal na u@ zaraz po tym kierowalem to do kolegi (na zarty Piczo)c nie jest obraza dostalem bana za obraze

 

Admin maxi juz mi dal nie raz takiego bana...

 

A i jjeszcze to ze za w regul mozna bluznic

 

proszeo jakies ostrzezenie dla admina maxiking !

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość teleportem wbił się w txt po chwili go zgładziłem, a to co w ss czyli moim dowodzie wygląda jak skierowane do mnie więc ban. nie jest to pierwsza sytuacja z tym graczem i jego zawiłymi wytłumaczeniami więc brałbym jego wersję z dystansem.

 

 

 

13703778880623643525_thumb.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojj kolego ... Nie bylo to kierwoane do ciebie niby jak mi udowodnisz ze to do cb napisalem? hmm ? Byly podobne sytuacje ! i jakos byly skrucone bany ub poniewaz ty nie czytasz regulaminu .. , napisalem to nie kierujonc to do ciebie , a po zatym piczo to nie jest obraza/przeklenstwo ..

 

rowniez moglem to kierowac do siebie :)xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będę z Tobą dyskutować bo Twoje zawiłe tłumaczenie jest śmieszne i doprowadza mnie do płaczu styl twoich wypowiedzi, pomijając fakt ortografii. Powiem tylko trochę powagi chłopcze i nie jestem Twoim kolegą.... W tym temacie to wszystko co chciałem powiedzieć, przedstawiłem dowody czym uzasadniłem bana więcej nic nie dodam, aby nie robić zbędnego spamu. Ban wygasł, a jeśli przełożony uzna mój ban za błąd przyjmę ostrzeżenie.  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh  Jak widzisz nie kierowalem  to do ciebie , mowilem to w 3 os do kolegi na zarty ale widze sztywniak z ciebie i Troszke nieogarniety  chlopak ...

 

Tak wgl myslisz ze kazdy kieruje cos do cb nie jestes najwazniejszy :/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin miał prawo zinterpretować to jako obrazę. Ja osobiście nie doszukiwałbym się mimo wszystko złośliwości ze strony gracza. Ban minął, dowody dostarczone, wszystko wyjaśnione, więc temat uważam za zamknięty. Nie spinajcie się chłopaki i pamiętajcie, że ta gra to tylko zabawa.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...