Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge" style="background:red;">ZAMKNIĘTY</span>Skarga na Admina

Rekomendowane odpowiedzi

Grałem sobie na serverze, wszystko ladnie pieknie az tu nagle wszedl admin na server i podczas zabawy zaczal sie ozywiac, Napisalem mu ze to ze zaplacil za admina to nie znaczy ze moze sobie pozwalac na wszystko. Nastepna akcja typek wydal polecenia(bylo to pierwsze polecenie) krok przed cele i bezruch, wykonalem, zabil mnie. Gdy napisalem adminowi "Zliz deche w wychodku" ze typek ma na mnie FK (FreeKill) otrzymalem odpowiedz od admina "*DEAD* Zliz deche w wychodku :  na tobie moze". Zdenerwowalem sie i napisalem mu "zaplaciles za admina ale i tak go kurwa stracisz" i otrzymalem bana na 30 minut za "przeklinanie". Przy calej sprawie byl drugi admin Kagininka, ktory w ogole to nie wiem za co ma tego admina jak typek "drze morde" i ma 15 lat ale okej wasza sprawa. Sa to dwaj "przyjaciele" wiec jeden jednego bedzie bronil.

 

 

[AMXBans] ===============================================

 

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!

 

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Multi-Head.pl

 

[AMXBans] Powod: 'Przeklinanie'

 

[AMXBans] Dlugosc bana: '30 minut'

 

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:20494415'

 

[AMXBans] Twoje IP: '91.90.79.37'

 

[AMXBans] ===============================================

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po 1 pamiętam cię jak wchodziłeś na server z kolegą i miałem mass fk ale to nie ważne .... Powód bana jest jedno znaczny napisałeś do mnie "Ty kurwo stracisz tego admina " za to był ban a ja nie toleruje taki wulgarnych osób wiec dostałeś bana ...I po 2 ja nikogo nie ożywiałem .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem o 2 adminów za dużo jest na serwerowni.Admin powinien mieć kulturę,opanowanie i trochę ogarstwa żee tak powiem.Nie podoba mi sie strasznie zachowanie innych administratorów JB jak ich brak jakiejkolwiek wiedzy na temat na przykład amx..Specjalnie nie wymieniłem tutaj nazw,niestety taki nie jestem i nie mówię też że boje sie komuś to powiedzieć w twarz.Lecz mnie nie obchodzi co kto robi mi przeszkadza tylko ze cierpi na tym serwer(Pusty).

 

PS.Co fakt to fakt bez dowodów możesz już wyjść i nie trzaskać.Ale za to mogę cie pocieszyć lekko i powiedzieć że może HLTV działało.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, bądź zgłoś ten post w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...