Skocz do zawartości
Zakręcony

[ZAMKNIĘTY Do zobaczenia

Rekomendowane odpowiedzi

Zakrecony czemu to tak rozwiązujesz

 

bylo zazegnac spiny ogarnac i dawac dalej

 

ogarnij dupe i graj wiekszosc ma spiny do ciebe

 

nie przejmuj się powodzenia w zyciu ale i tak mysle ze

 

to pochopna decyzja na jb jest trudno ogarnac

 

 

                  TRZYMAJ SIE!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zakręcona , zakręcony - te słowa pewnej piosenki beda mi przypominać o Tobie. Pamiętaj 4 litery w górę i do przodu bez przejmowania . Szkoda odchodzisz , twoja decyzja a udznaowac trzeba. Rozumiem bo po postach niekotrych widać zero uszanowania tylko dziecinana :)

 

 

3maj się powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oj Zakręcony.. Nie podejmuj decyzji spontanicznie. Wiesz ile razy ja dostałam za to, że jestem Opiekunem? Nie warto się poddawać! Głowa do góry i wracaj na posadę bo inaczej kopa dostaniesz. Wbijaj na ts i pogadamy na spokojnie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ehh szkoda, że rezygnujesz. Serwer znów będzie stał pusty i nie będzie sie miał się kto nim zajmować. Wiadomo każdy człowiek robi błędy i nikt nie jest perfekcyjny, ale najgorsze jest to, że sie poddałeś zamiast wysłuchać i próbować coś zmienić. 

 

I tak zrobiłeś wiele dla JB i nie zostanie to zapomniane.

 

Powodzenia i mam nadzieje, że wrócisz znów tutaj  ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zakrecony podjąłeś tą decyzje na pewno z bólem w to nie wątpię z postów wynika że w luuujj zrobiłeś dla serwera i bez ciebie on się nie będzie kręcił i będą pustki na nim . Widać że twoja praca włożona w ten serwer to było całe twoje serce zajmowałeś się nim na 100 % wkładałeś w niego dużo pracy . Moim zdaniem chyba troche postąpiłeś impulsywnie i nie powinienys odchodzić tylko i wyłacznie dlatego gdyż za dużo poświeciłeś czasu / pracy / serca , dla serwera i chcesz żeby to wszystko poszło na marne . Przemyśl 10000 razy swoją decyzje bo widać że ci na pewno zalezy na wszystkim pozdrawiam :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...