Skocz do zawartości
Antares

Pino na Moda ts3

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick na TS3:Antares

 

2. Wiek:17

 

3. Doświadczenie:Nawet dobre miałem już kilka serwerów teamspeak i na niektórych miałem już sa/ssa

 

4. Mikro (obowiązkowe):Jest

 

5. Ile dziennie spędzasz czasu na TS3:Jakoś 7-8h +

 

6. Dlaczego właśnie Ty (Twoje doświadczenie):Jestem ogarnięty chciałbym pomagać nowym osobom przychodzącym na naszego ts'a jak i równie pilnować porządku

 

7. Co wprowadzisz na naszego TS'a:Dużo humoru, miłą atmosferę , mile spędzony czas :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na tak

 

-Dobrze sie z nim gada + kultura jest

 

 

A z kolegami wyżej sie nie zgadzam ponieważ ,ani razu z nim nie gadaliście. I jeśli ktoś jest dla niego mily to on także.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rozmawiałemz nim i to nie raz. Owszem można mieć zastrzeżenia co do kultury, ale przecież wszyscy wiedzą jak to w praktyce wygląda, gdy jesteśmy na ts'ie.

 

 

Jestem na tak, jest na nim dość często, można dać mu szansę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jak najbardziej na tak! Często przesiaduje na TS'ie, można z nim porozmawiać, pomocny. Ci co mówią "brak kultury" najpierw z nim pogadajcie, dopiero się wypowiadajcie, a nie piszecie pierdoły, bo wam "ktoś" kazał. POZDRO

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja dałbym mu szanse. Po pierwsze, kulturę osobistą ma, widocznie nie dla wszystkich. Siedzi sporo na ts, jest pomocny, czego tu więcej chcieć :). Jestem na tak.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko moderatora TS3. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Technikiem TS3 lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...