Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">BEZ UB</span> Mateusz~ - szczyt głupoty?

Rekomendowane odpowiedzi

http://aquax2.unixstorm.org/banuj/ban_list.php?bid=44108

 

Data i godzina: 11.06.2015 - 23:34

Nick admina/gracza, który zawinił: Mateusz~

Dowody:

Świadkowie: Ciężko stwierdzić jestem nowym graczem na serwerze i nikogo za bardzo nie znam. 

Uzasadnienie: Witam. Dostałem bana na tydzień, tylko nie rozumiem za co? Przejdę do sedna sytuacji: na mapie dd2 odezwał się Wasz kochany admin i po usłyszeniu jego anielskiego głosu skomentowałem, że ma bardzo ciepły głos :air_kiss:  i w sumie chyba za to dostałem bana na tydzień. Sądząc bo banie kolega chyba doznał jakiejś stygmatyzacji społecznej w przeszłości i to musiało na niego źle wpłynąć, bo tylko to tłumaczy jego zachowanie   :sad: . Postawiono także przede mną inkryminację "prowokowanie". Przejrzałem kilka razy regulamin i niestety nie dopatrzyłem się takiego podpunktu jak prowokowanie, więc Wasz skrzywdzony przez życie admin nie popisał się znajomością regulaminu. Co do dowodów to mogę jedynie podrzucić moją wielką INWEKTYWĘ czy "prowokacje" jak to zostało ujęte przez najbardziej słodziutkiego @ i ocenicie czy powinienem dostać bana na tydzień.

http://snag.gy/e0ykb.jpg

 

 

Nie chciałbym żeby to udzielał się najlepszy przyjaciel , z którym pewnie wyruszy na Paradę Równości 2015 :wub:   :wub: - śledź, czy jakoś tak ale na pewno nick wiązał się z jakąś z ryba, wydaje mi się, że to też jest admin i chyba kobieta, co mnie trochę zaskoczyło bo przypuszczałem, że jesteś mizoginem.   :rofl: . 

 

Pozdro od nazisty, homofoba i jednocześnie faszysty- czy jakkolwiek kolorowi nazywają takich jak ja.   :lol:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czekałem, czy złożysz skargę, czy nie.

 

"Anielski głos", a nie przypominasz sobie może kto wyzywał mnie od homoseksualistów oceniając mnie po głosie?

 

Za samo stwierdzenie: "Nie chciałbym żeby to udzielał się najlepszy przyjaciel , z którym pewnie wyruszy na Paradę Równości 2015  :wub:    :wub: - śledź, czy jakoś tak ale na pewno nick wiązał się z jakąś z ryba, wydaje mi się, że to też jest admin i chyba kobieta, co mnie trochę zaskoczyło bo przypuszczałem, że jesteś mizoginem.    :rofl: . "

 

Jest kolejna obraza, w tym kierunku do Jellyfish (dziwne, że administracja się tu tego nie doczytała)

 

Zacząłeś swoje ballady od dd2 i ciągnąłeś je do inferno.

 

Nie będę się rozpisywał, bo wszystko jest na demku, a Paulina może to potwierdzić, sama Cię ostrzegała, żebyś przestał mnie obrażać i snuć własne domysły (że jestem homoseksualistą) po moim głosie.

 

Muszę Cię rozczarować, mam dziewczynę, a to, że oceniasz ludzi po głosie, to Twoja sprawa, ale nie będę tego tolerował w kierunku do mnie.

 

Demko: http://hltv2.1shot1kill.eu/srv25245/HLTV-1506112258-de_dust2.dem.zip

 

http://hltv2.1shot1kill.eu/srv25245/HLTV-1506112325-de_inferno.dem.zip

A Jelly może to potwierdzić:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hahahahahahah. Proszę, nie pisz więcej postów bo robisz z siebie jeszcze większego... niż jesteś  :lol:. Przeczytaj dokładnie jeszcze z 5 razy mój post i pokaż dokładnie miejsce, w którym obraziłem tą twoją "psiapsiułe"- czy jak wy tam bardziej delikatni nazywacie swoje koleżanki  :rofl:  :rofl: . Obejrzałem demo z mapy de_inferno, aż do momentu, w którym dostałem bana i.. znowu udowodniłeś, że w twoim mózgu panuje negliż  :lol:. Na demku z mapy de_inferno nie ma nic przez co mógłbym dostać bana. Oglądanie dd2 już sobie odpuszczę, niech kto inny ocenia czy ban się należy. 

 

 

 

"Ciepłe" pozdro dla Ciebie słodziaczku  :wub:  :wub:  :wub:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może ban na tydzień to przesada, ale kilka razy zwracałam Ci uwagę i nie tylko ja, żebyś się ogarnął i nie nabijał z niego, specjalnie pisałeś i mówiłeś chore rzeczy żeby ludzie z serwa się z niego śmiali, za każdym razem kiedy się odezwał Ty musiałeś komentować jego głos, było kilka upomnień w Twoją stronę i nic sobie z tego nie robiłeś więc ban jak najbardziej słuszny z tym, że mógł być nieco krótszy xD

 

nie znasz Mateusza więc go nie oceniaj, a zbędne komentarze zachowaj dla siebie ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może dużo mówiłem, ale nic takiego nie powiedziałem za co mógłbym dostać bana :). Wiem co mi wolno, co nie. Sam pełniłem funkcję admina przez kilka lat na najlepszej serwerowni w Polsce (za swoich czasów). Prawda- zwracałaś mi uwagę kilka razy- tylko w sumie nie wiem za co bo nic nie powiedziałem bezpośrednio w jego stronę, ani nic wulgarnego.

 

 

Czekam na ub i mocnego kopniaka lub bolca w tyłek :D dla najbardziej słodkiego admina na tej serwerowni w miejsce, które najbardziej lubi. :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pewnie, ale chodzi głównie o to, że wszystko szło przez mikrofon, bo z dd2 na pewno 2 ssy się trafią, jak wrócę z roboty to ściągnę demo i znajdę, w logach też na pewno się znajdzie :)

 

Żal mi takich ludzi, swoim zachowaniem bardziej pokazujesz, że to Ty masz inną orientację seksualną niż normalny facet, ale nie oceniam w co wkładasz swoje przyrodzenie, nie mój interes, więc nie interesuj się moim życiem, bo nic Ci do tego, a to że gdzieś byłeś Adminem nas mało obchodzi, a po Twojej kulturze osobistej ciężko w to uwierzyć w ogóle.

 

A jeżeli fakt nazwania kogoś, że "ma głos jak homoseksualista"  i ciągłe podteksty w tym kierunku nie są obrazą, to wybacz, ale jest to śmieszne.  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po co dyskutujecie z gościem, który robi sobie z Was pośmiewisko. 

 

Ojrzan, wydaje Ci się że jesteś zabawny a jesteś zwykłym popaprańcem szukającym zwady. W swoich postach udowadniasz, że ban był jak najbardziej słuszny. Co więcej, gdyby to ode mnie zależało, miałbyś już go przedłużonego o kolejny tydzień. Baw się dalej w taki sposób a zasłużysz na miano "barana miesiąca na MH".

 

powodzenie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pan wyżej ma rację, śmieje się z was tak samo jak z tego bana. Dziwi mnie to, że dostałem warna "za głupią gatke". Odwołując się kolejny raz do regulaminu to znowu zostałem ukarany za nic :D. Ogólnie dobrze się bawie czytając kolejne wasze posty. Nie rozumiem tylko tego, że ja dostaje warny za "głupią gatke" hahahahha :D, a pan nade mna obraził mnie wprost i nic.. widzę, że na tym forum obowiązuje hierarchia wyżości, kto jest znany przez reszte ma większe prawa, co jest jeszcze bardziej zabawne niż wasz kolega, od którego dostałem bana :D.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...