Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Skarga na Admina

Rekomendowane odpowiedzi

 Data i godzina: 18:12 10.06.2015

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Ja BooM admin nie wiem nie bylo nazwy

 

Dowody: http://www21.zippyshare.com/v/DHfttDuL/file.html

 

Świadkowie: niewiem nie pamietam wszystkich graczy

 

Uzasadnienie: Gramy sobie na mapce de_dust2002 i gracze wychodzili na txt i pisalem kilka razy ale ile razy mozna pisac -.- wkoncu sie wkur..... i napisalem po jakiego chu.. wam te adminy jak kur.. nic nie robicie hmm niewiem ale admin co mnie zbanował jest chyba slepy bo zdania nie sa dokonczone wiec nie ma przeklenstwa a po 2 przez 2 mapki pisalem do admina zeby sprawdzil kolesia bo lata na wh i mozna gadac jak do du..  a du.. swoje no bez jaj dzieki za takich adminów i jeszcze mi dal bana że naucze sie kultury do adminow po 3 uczyc to on sobie moze swojego psa aportowac... Jestem wyrozumialy ale bez przesady sa jakies granice wkur...... prosze jakos ukarac admina to juz nie pierwsza ani nie druga sytuacja ze mozna pisac i pisac a admin ma wszystko w dup.. rozumiem admin ma swoje obowiazki ale jak ktos pisze co po 10 razy to chyba mozna cos odp albo zareagowac Prosze o ukaranie admina. Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cóż mimo, że "ocenzurowane" to jednak znaczenie wciąż jest podobne. Ponadto tutaj też musisz troszkę spokojniej podchodzić do tematu.

 

 

 

Co do sytuacji zbanował admin @Tjaqq i prosiłbym go o ustosunkowanie się do sytuacji.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ale kur.. to nie jest przekleństwo i to nie jest karalne a to ze on ma jakieś widzimisię to nie moja wina. Dobrze ja o tym wiem ale jeśli pisze raz drugi trzeci czwarty noto sory ale już mnie zaczyna wkurzać..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Musiałem cie zbanować denerwowałeś się bo stwierdziłeś że admini na tym serwerze są do du*y Więc jak ma tak pisać to co miałem zrobić dać mu żeby obrażał administracje serwera pisałem tyle razy że na serwerze obowiązuje kultura ale ty sie nie przystosowałeś do tego !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dość ze admin to jeszcze kłamie ani razu nie napisałeś mi o kulturze tylko bana wpakowałeś hardoc tylko napisal zbanowales go i jakis koles odp ze nie a zaraz ban hahah czlowieku chyba musisz nosic okulary napisalem gdzies pelnym zdaniem ze jestescie do dupy ?? a wgl czy napisalem ze jestescie do dupy hahha? nie nie napisałem wiec coś się plątasz :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Człowieku co ty mi tu kurw. bajki wciskach wez nie wkurwiaj ludzi tylko zobacz ssy i powninni ci admina odebrac za kłamstwa zacznij brac cos na pamiec i skontaktuj sie z okulista ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra zakończmy to.

 

Jest słowo przeciw słowu. Brak konkretnych dowodów. Lecz w tym przypadku jestem bardziej skłonny uwierzyć adminom (widząc Twoje nonszalanckie i niezbyt kulturalne podejście nawet tutaj na forum).

 

Ban i tak już wygasł więc grać możesz bez problemu. Na przyszłość proszę o zachowanie większej kultury. (Tym bardziej na forum)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, bądź zgłoś ten post w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...