Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> To są chyba jakieś żarty. Odwołanie i skarga.

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: 17:03

 

Nick admina/gracza, który zawinił: http://aquax2.unixstorm.org/banuj/ban_list.php?bid=42964

Dowody: Nie trzeba.

 

Świadkowie: Nie trzeba.

 

Uzasadnienie: Gramy sobie de_eldorado. Gram Kapitanem (1/1 z awp), prawie co rundę leciałem do domku (BS, 2 piętrowy domek), by zabijać tam graczy, którzy wychodzili w tym czasie z respa. Robiłem tak przez parę rund. Czasem nie zabiłem nikogo, czasem osobę, dwie, ale w dość wolniejszym czasie, bywało tak, że sam ginąłem. W tej rundzie, której dostałem bana zrespiłem się najbliżej drzwi do tego domku, więc szybko do niego poleciałem i jak zawsze kampiłem. Akurat mi się poszczęściło ponieważ zabiłem przez okno/dziure 2 graczy (1 strzałem), w dość szybkim czasie. Gdy wszyscy już przeleci przez ten obszar (nikogo innego nie zabiłem, prócz tych 2 osób) postanowiłem wyjść z tego domku. Zmierzałem w stronę respa TT, gdyż mało kto od nich już żył. Niestety zatrzymałem się koło zegara (środek mapy). Z początku myślałem, że to ban na stałe (ssy), ale jednak się myliłem i był to ban za skan przed 7 sec co mnie totalnie rozbawiło. 

 

Czekam co masz do powiedzenia drogi adminie AIN.

 

Dodam, że nie strzelałem przez rzekomy płot, a przez okno/dziurę w domku na BS. Nie gram na tym serwerze od 2 dni i znam regulamin i wiem co mogę robić, a co nie.

 

 

 

Za jakiś czas postaram się dać screena na którym będzie widoczne miejsce z którego strzelałem (mowa o tym miejscu w skardze).

 

To jest te miejsce - http://screenshooter.net/101740621/upsnccg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Potwierdzam, zbanowane zostały wtedy 2 osoby. druga osoba strzelała ze środka :) pisałem mu na u@, ale jak zwykle olewał i zbanował.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ban bezpodstawny, admin nie przedstawił dowodów - nie wiem czy został poinformowany, ale z wyżej przedstawionej sytuacji wynika, że jest to jego zaniedbanie. Jednak same wskazania miejsc, czy świadkowie nie wystarczą, aby admin otrzymał ostrzeżenie. Chciałbym zobaczyć jego wypowiedź, więc niech temat zostanie jeszcze otwarty.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Ban bezpodstawny, admin nie przedstawił dowodów - nie wiem czy został poinformowany, ale z wyżej przedstawionej sytuacji wynika, że jest to jego zaniedbanie. Jednak same wskazania miejsc, czy świadkowie nie wystarczą, aby admin otrzymał ostrzeżenie. Chciałbym zobaczyć jego wypowiedź, więc niech temat zostanie jeszcze otwarty.

 

 

Co do 1 ostrzeżenia to już bydlak wyjaśnił za co powinien dostać. Co do 2 ostrzeżenia to powinien go dostać za fakt, iż nie wypowiedział się w temacie w ciągu 24h. Co do 3 ostrzeżenia do jest demko. Godzinę skargi podałem, mapę również, dzień też jest wiadomy. 

 

2 ostrzeżenia na dzień dobry, a 3 da się załatwić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Admin dostanie tylko 1 za brak wypowiedzi w temacie, za złego bana nie mogę dać, ponieważ nie ma na to odpowiednich dowodów. Admin ma wejść raz dziennie na forum, a nie w ciągu 24h. Nie rozumiem podejścia takiego, żeby tylko kogoś udupić i na siłę szukania czegoś przeciw niemu, ale cóż, taka już nasza mentalność.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, bądź zgłoś ten post w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...