Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Sprawiedliwie?

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem bana, wstawiłem ssy: http://multi-head.pl/topic/64639-ssy-stonet/

 

SSy czyste, a UB nie dostane, bo są jakieś bany na to IP. Skoro zostałem niesłusznie zbanowany to chyba należy mi sie UB na to ID steam jak i IP? Nie jest to chyba zbyt sprawiedliwe, bo ja niestety nie mogę zmienić ip, a cheater ze miennym IP i tak będzie grał do woli. No nie wiem według mnie banowanie czystym graczy z pozniej nie dawanie im UB nie jest zbyt sprawiedliwe, ale cóż nie będę tutaj już osądzał administracji... To tylko świadczy o was i o serwerowni

 

 

 

@ I tak sobie myśle, skoro były te 2 aktywne bany na to IP i jakoś mogłem grać to jaki problem jest w UB? Tylko pytam, bo nie do końca to rozumiem...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiem, że napisałeś, ale widać, że czytać ze zrozumieniem nie potrafisz(nie mam możliwości zmiany IP)... Skoro były bany na to IP to czemu mogłem grać? Ja rozumiem to tak, że jeśli odbanujecie to IP ja dostane UB razem z tymi "cziterami" tylko jeśli oni wbija znowu dostaną bana a ja będę mógł grać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Wiem, że napisałeś, ale widać, że czytać ze zrozumieniem nie potrafisz(nie mam możliwości zmiany IP)... Skoro były bany na to IP to czemu mogłem grać? Ja rozumiem to tak, że jeśli odbanujecie to IP ja dostane UB razem z tymi "cziterami" tylko jeśli oni wbija znowu dostaną bana a ja będę mógł grać.

 

 

 

 

nie będę się kłocił , na twoim IP są aktywne ip - jak masz stałe tak jak kilka razy pisałem - bierzesz telefon dzwonisz do dostawcy o zmiane ip , trudne ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

nie będę się kłocił , na twoim IP są aktywne ip - jak masz stałe tak jak kilka razy pisałem - bierzesz telefon dzwonisz do dostawcy o zmiane ip , trudne ?

 

 

A ty nadal to samo, gdybym mógł to bym tu nie pisał. Pisałem, rozmawiałem z dostawcą(dzisiaj jak i wczoraj) i on wałkuje w podobnie do Ciebie. Proponuje gdzieś zadzwonić na infolinie i próbować coś załatwić( życzę powodzenia). A Ty jak widać nawet nie chcesz zrozumieć... Trochę aroganckie zachowanie z twojej strony. Może też przesadziłem z postem wyżej, ale jak ktoś by 3 razy to samo Ci odpisywał też pewnie byś spokojny nie był. I jeszcze 1 osoba w całym UBteam i administracji jest? Już nie liczę na UB( chyba nie musze mówić czemu, nie chce być chamski), ale chce przestrzec inne osoby, że nie ma sensu tu zaczynać jak sie nie ma "zmiennego IP" bo mimo, że jesteś niewinny to i tak UB nie dostaniesz :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie chce być zły , złośliwy arogancki co ja mogę jak bany są ? to musisz mieć ciężkiego dostawce - ja także mialem aktywne bany i też miałem stałe ip. zadzwoniłem do dostawczy i zmienili mi po 3 dniach . Nie wiem może cieżkiego masz dostawce twój ban nie jest ani pierwszy ani ostatni . 3/4 którzy mieli aktywne bany potrafili zmienić , nie chce mówić że nie potrafisz , wiadomo czasami się trafi pechowo . Chciałbym Ci bardzo dać UB bo masz czyste ssy ale co zrobię jak masz na ip aktywne bany . Nie wiem wiadomość zostawiam czerwonym administracji niech zdecydują . 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Skąd administracja ma mieć pewność czy to nie byłeś Ty na non steamie? Kontynuacja dyskusji nie ma sensu, wiesz co musisz zrobić żeby zmienić IP lub dostać UB.

 

 

Stąd wie, że jeśli to był bym ja to chyba nie mógłbym wbić na serwer z banem na IP? :D Co to w ogóle za pytanie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Skąd administracja ma mieć pewność czy to nie byłeś Ty na non steamie? Kontynuacja dyskusji nie ma sensu, wiesz co musisz zrobić żeby zmienić IP lub dostać UB.

 

 

 

 

tak jak nty pisał i to samo ja Ci pisałem - zmień ip . 

 

 

 

/close

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, bądź zgłoś ten post w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...