Skocz do zawartości

Andrzej mówi STOP KASZTANOM


Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Andrzej mówi STOP KASZTANOM

 

Godzina, data zdarzenia: 18:05 (około)

 

Mapa: de_dust2

 

STEAM_ID / IP: ' STEAM_0 : 1 : 53407802 ' 

 

Uzasadnienie: Wszedłem chwilę na ns, gdzie wykryto mi cheatmenu (wersja cs. NVIDIA E7 Counter Strike), gdzie posiadałem skrypt na bhopa w commandmenu , wszedłem na ns by ominąć bana na 5minut. Gdy wszedłem na steama dostałem komunikat o treści "Cheat Destroyed".. Proszę o unban, nic nie miałem co w znacznym stopniu wpływa na rozgrywkę na DM..

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc...

 

Kolega chciał zabłysnąć i po banie ode mnie (fakt, że na 5minut) wbił sobie na serwer na nsie.

 

Zresztą jak widać, się przyznał... Banik nałożony na tydzień...

 

 

 

Jak jasno wynika z regulaminu opublikowanego o tu: http://multi-head.pl/index.php/topic/15815-regulamin-serwera-dd2dm/

 

 

 

 

1. Absolutny zakaz używania cheatów i wspomagaczy (celownik awp/scout,modele esl oraz wszystko co ułatwia grę

) . (Ban na zawsze)

 

 

 

 

Więc reasumując. Kolega po banie, na aktywnym wbił na NS aby przykozaczyć... No i dostał drugiego słusznego bana na tydzień, a jak wiemy, po wbiciu na aktywnym banie zwłaszcza tak długim (nie ważne czy wejdzie na S/NS - i tak się przyznał, że to on) kolejną nagrodą jest perm...

 

 

A Destroy? Było CheatMenu, był ban to musiało się tak skończyć :)

 

 

PS. I jak tam Twoje 35cm w łapie? Dalej wybije mi zęby? :D

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A więc...

 

Kolega chciał zabłysnąć i po banie ode mnie (fakt, że na 5minut) wbił sobie na serwer na nsie.

 

Zresztą jak widać, się przyznał... Banik nałożony na tydzień...

 

 

 

Jak jasno wynika z regulaminu opublikowanego o tu: http://multi-head.pl/index.php/topic/15815-regulamin-serwera-dd2dm/

 

 

 

 

 

 

Więc reasumując. Kolega po banie, na aktywnym wbił na NS aby przykozaczyć... No i dostał drugiego słusznego bana na tydzień, a jak wiemy, po wbiciu na aktywnym banie zwłaszcza tak długim (nie ważne czy wejdzie na S/NS - i tak się przyznał, że to on) kolejną nagrodą jest perm...

 

 

A Destroy? Było CheatMenu, był ban to musiało się tak skończyć :)

 

 

PS. I jak tam Twoje 35cm w łapie? Dalej wybije mi zęby? :D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

no już nie będe ;c no prosze, daj szanse ;D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak myśle, że się nie zdaRZ

y...

 

 

To co? 25 reklam na ub kolega zrobi i zaspokoi moją żądze zemsty? :)

 

 

@@andrzejmowistop

 

 

 

 

 

//Jednak nie... Namyśliłem się...

 

 

Jedyną opcją ratunku dla Ciebie jest tyle reklam ile według Ciebie masz w bicku "35cm" = 35reklam

 

Chyba, że pomyliłeś cm z mm to możesz zrobić tylko 30 :)

 

 

Taka moja dobra wola dziś :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...