Skocz do zawartości

Prośba o UnBan


GnIdA

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:GnIdA

 

Godzina, data zdarzenia: 13:45

 

Mapa: de_chateau

 

STEAM_ID / IP: STEAM_0 : 1 : 34202108/195.191.162.241

 

 

 

Uzasadnienie: Czołem . W zasadzie nie bardzo wiem co tutaj napisać . Po zapoznaniu się ze screenami które wrzuciłem na forum nie przyznano mi UnBana. Sprawa jest prosta ; grałem na mapie chateau i w jednej rundzie zdobyłem 10 fragów ( śmiejąc się przy tym do mikrofonu z niedowierzaniem )  Fragi były proste do zdobycia ponieważ Ct zabierało się za rozbrajanie bomby i byli na tyle zakręceni że nie bylo problemu ich pozdejmować tym bardziej że chowałem się za oknami . Tyle na temat rozgrywki .  Druga sprawa wygląda tak iż mam 28 lat  i nie bawią mnie tematy typu "cheaty"  .Gram od czasu do czasu i w 100% for fun.  Szczerze nawet nie wiem jak się ich używa . W swojej historii mam udziały na forach z racji iż byłem adminem na kilku serwerach  m.in.   Ulica Sezamkowa ( nie istniejąca już)  tak samo serwer  Bermud ,  PoByku  . Z racji rotacji wiekowej graczy wątpie że ktoś spamięta ale w razie czego używałem tez nicków Legion , Conflagrator , Terrorfront .  Nie bardzo wiem jak jeszcze mam udowodnić to i owo .... tak więc czekam na rozpatrzenie sprawy .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...