Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">BEZ UB</span> Odwołanie -.- / Bambi


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Bambusek

Godzina, data zdarzenia: 31.05.2015 - 14:53:34

Mapa: DD2

STEAM_ID / IP: NS

Uzasadnienie: 

Chcę kolejny raz się odwołać do niesłusznego bana z powodem " Modyfikowane SS " 


Poprzedni Temat: http://multi-head.pl/topic/64225-bambusek/#entry335615



Czarna to że dacie mi bana czy coś nie szkodzi ... Bo ja będe walczył o swoje... Mam zmienne iP więc to nie problem ... Ale nie ma co się chwalić ... Ludzie czy wy naprawdę nie ogarniacie tego że jeśli SS były by przerobione to różniły by się minutami ?? Jak w tak krótkim czasie mógłbym przerabiać SS ?? To jest przecież chore co się dzieje !! Powiedzcie dlaczego inne serwerownie nie miały problemu i zawsze dawali mi UB ?? Tylko u was jest taki problem !! Zostałem zbanowany nie słusznie. Zdjęcia w żaden sposób nie były modyfikowane ... Pomyślcie logicznie że jeśli by były przerobione to chyba oczywiste że czas modyfikacji różniłby się Minutami ?? bo jak przerobić SS w Ciągu 2 - 3 sekund ?? bo tam są takie różnice w moich ss ... 



@DobryChlopak - Masz racje czas się cofa niby do tyłu ale nie pomyślałeś że mam multum SS w folderze o nazwie half life i zmieniłem nazwe tych ss żeby łatwiej było wstawić i możliwe że na HalfLife 00 dałem 01 .. Przez przypadek i się pomyliła kolejność !! 


@Memesi0 - W jaki sposób niby miałem zmienić rozszerzenie pliku jak widnieje na nim (.TGA) ?? To trochę chyba nie logiczne prawda ??


@ Czarna - Żadnych 100 reklam robił nie będe !! Jestem niewinny i walcze o tego UB !! Bo jak nie wierzycie to możecie sprawdzić sobie demko że gram i zawsze będe grał czysto. 


Dobry chłopak odpowiem ci jeszcze jedno... Bo pytałeś co mam pod klawiszem f11 ?? - Znajduje się tam Config by Neono zbindowany na klawisz [F11]



Bądźcie realistami i pomyślcie sami w 2 lub 3 sekundy SS nie da się przerobić .... 



Proszę o UB Kolejny raz.



@


nawet Legendarny RoMaN  ( Admin DD2 )powiedział w poprzednim temacie że niewiadomo czemu nie mam UB skoro ss różnią się tylko 2 -3 sekundami a nie minutami więc przerobione być nie mogły !!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

http://multi-head.pl...222-bambusek-3/ Kolejne tematy przypuszczam, że będą karane banem. Jedyną szansą bedzie zrobienie 100 reklam.  tak Ci Czarna napisala a wiec powinienes zrozumiec

 

 

A niech są karane jakimi chcecie banami ... To nie jest problem zmienić ip .. Ale nie o to mi chodzi... Bo pomyśl że zostałem zbanowany niesłusznie i walcze o UB , na moim miejscu tak samo byś zrobił i byś się bronił gdybyś wiedział że dali ci bana niesłusznego ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A niech są karane jakimi chcecie banami ... To nie jest problem zmienić ip .. Ale nie o to mi chodzi... Bo pomyśl że zostałem zbanowany niesłusznie i walcze o UB , na moim miejscu tak samo byś zrobił i byś się bronił gdybyś wiedział że dali ci bana niesłusznego ...

 

 

walczyl bym ale zrozum ze otwieram ss i wyskakuje Mi tez blad ze ss byly otwierane innym programem i wygladaja na modyfikowane

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

walczyl bym ale zrozum ze otwieram ss i wyskakuje Mi tez blad ze ss byly otwierane innym programem i wygladaja na modyfikowane

 

 

To czemu mi się normalnie otwierają ?? i są w takim formacie jak robi z automatu wasz serwer ( TGA ) ?? WTF ?? Ja czegoś tu nie rozumie ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki że napisze przez program "gimp" oraz "adobe photoshop" się normalnie otwierają ssy . Ogólnie administrator albo Opiekun sieci powinien odnieść się do tego tematu .

 

 

 

Dla mnie czasy są dziwne może bo się cofają a nie idą do przodu . Wiadomo czas się nie cofa .

 

 

 

ogólnie temat -> http://multi-head.pl/topic/64225-bambusek/#entry335615  Dobrychłopak wyraznie tam napisał Ci :Informacja która pojawia się Adminom:  [K&SG] Bambusek use F11! <--- wcisnąłeś f11 bo latarkę masz pod tym przyciskiem?"

 

 

 

Tak naglę się nie naciska przycisku .

 

 

 

nie ma według mnie po co się spierać pozostawiłbym do rozstrzygniecia ostatecznego wyższym .

 

 

 

sorki że napisałem wiem że nie moge 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...