Skocz do zawartości
isrin

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Skarga nie skarga na .Y3baQ.

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: 01.06.2015 godzina 13:45

Nick admina/gracza, który zawinił: .Y3baQ.

Dowody: Jedynym dowodem to może być amxbans i to co napisałem.

http://aquax2.unixstorm.org/banuj/ban_list.php?bid=37262   <--- link do bana jak by ktoś nie wiedział  xD

Świadkowie: No można powiedzieć cały serwer grający o tej godzinie.

Uzasadnienie: A więc tak, przez całą mapę, cały czas blokowała mnie jedna osoba nie wiem czy specjalnie czy nie ale blokowała i  jak mnie zabili to jedyne co napisałem przez całą grę , nic więcej nie pisałem tylko to ( chyba że sklerozę mam )

"[Amadeusz - 81] *DEAD* [3S4T] IsRiN :  Kur**, musiala suka blokowac" 

 

Od razu ban 30 min bez upomnienia.

Inni w tym czasie też przeklinali nawet gorzej niż ja bo było więcej słów ale tylko ja bana dostałem ( wiem bo widzę AMXBansa )

Dobra walić tego bana 30  min to sobie odczekam w dupie to mam ale powód bana "ogarnij słowa" 

tak jak bym przekleństw nadużywał i długość bana 30 min za jedno przekleństwo dobra można brać to pod obrazę ale gdzieś tam nie wiem gdzie "suka" to imię więc ja tego za obrazę nie uznaję :D , mało tego na serwie cały czas ktoś przeklina,

i co są upomnienia typu "kultura" u mnie nie było nic od razu ban.

To jest ta sprawiedliwość ??

mało tego na mapie cs_italy2 osoba o nicku Vandal była kilka razy na txt admin to widział i dał mu ostrzeżenie pisemne ( kto jest adminem nie wiem bo nowy na serwie ale napisał na say@ ) więc co ja za jedno przekleństwo dla upartych obrazę bez upomnienia dostałem bana.

Nie sprawiedliwe nie ? 

 

Prosił bym o takie jak by pouczenie admina żeby był sprawiedliwy.

 

 

P.S: Dodajcie gdzieś że za złamanie regulaminu gdzie grozić będzie max 30 min bana admin ma obowiązek dać upomnienie, bo serio ktoś przez przypadek dotknie TXT przelatując nad nim albo w nerwach tylko raz napisze przekleństwo i dostaje się bana.

 

 

 

I przepraszam za takie chaotyczne pisanie ale dzisiaj jestem nieswój :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jesli chodzi o tego bana jest on słuszny. Przeklinałeś więc teraz nie możesz mieć pretensji za bana. 30 minut moim zdaniem było odpowiednie do tej sytuacji. A co do innych przekleństw jak już wspomniałeś.. to nie wiem bo mnie na serwie wtedy nie było. Wszedłem może minutę wcześniej zanim bana  dostałeś, więc nie mogłem zbanować innych bo nie widziałem jak pisali.

 

 

 

A następnym razem zamiast obrażać innych graczy zgłoś na u@ adminowi, że ktoś łamie regulamin . 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale ja nie mówię że ban nie słuszny bo dobra napisałem to słowo no ok ale chodzi mi o to że nawet jak admini są na serwie, a ktoś przeklina to dają upomnienie, ja napisałem to tylko raz i nic więcej nie pisałem i dostałem bana :)

 

Bardziej tutaj chodziło mi o to żeby administracja dawała najpierw upomnienia :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...