Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">BEZ UB</span> Odwołanie, taki problem


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Twój nick podczas gry: Heller

Godzina, data zdarzenia: 24.05.2015 - 06:29:10

Mapa: Assault

STEAM_ID / IP: STEAM_0:1:99467584

Uzasadnienie: 

 

 

A więc chodzi o to że grałem pewnego ranka na serwerze CoD 400. Dość fajnie mi szło więc i dostałem ssy. Niestety Ssy mi się nie zapisały. 

Instalowałem csa na nowym kompie i na nowy steam. Niedopilnowałem tego aby sprawdzić czy wszystko jest tak jak powinno i czy ustawiłem na odczyt danych. Win 8. 

 

Teraz już wszystko mam sprawne i ssy się zapisują (sprawdzilem na serwerze gdzie jestem adminem). 

 

Teraz do rzeczy, prosiłbym bardzo o otrzymanie UB właśnie z racji tego że nie mam tych ssów. Gram czysto i można sprawdzić HLTV gdzie każdy zobaczy że nie mam nic. 

 

Rozumiem też zasadę że bez ssow nie ma UB. Ale wyjątki się zdarzają i też prosiłbym o tą szanse. Jeśli nie dostane UB to ok trudno choć przyznam że podobają mi się serwery i zapewne byłbym bywalcem. 

 

Sam jestem UnBan-Team na pewnej sieci i wiem jak to jest.

 

 

Teraz kwestia, dlaczego tak późno to odwołanie? 

 

Ponieważ zaraz jak dostałem ssy chciałem je wstawić lecz niestety ich nie znalazłem. Pomyślałęm że już przepadło ale dziś rano chciałem ograć z kolegą no ale co? Mam bana :( 

 

To właśnie on mnie namówił żebym spróbował. A więc próbuje bo warto. 

 

Liczę na to że może się dogadamy jeśli nie to przepraszam za kłopot i życzę powodzenia i wielu fragów :) 

 

 

Pozdrawiam Heller.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż mój drogi ss'y są zapisywane automatycznie i jeżeli miałeś taką wersję cs' to niestety nie nasza wina.

 

Bez ss'ów UB dać nie możemy. Ponadto na odwołanie ma się 24h.

 

Tak więc reasumując ładnie napisałeś to odwołanie, ale z powodów wyżej wymienionych ub dać nie mogę.

 

Jedyna opcja to wykonanie 100 reklam własnoręcznie. Więcej na ten temat znajdziesz http://multi-head.pl/topic/41446-odpracowanie-kar-na-forum-i-serwerach/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...