Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Skarga, po raz kolejny zamiana mapy.


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Data i godzina: 15:10

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Nie wiem. http://screenshooter.net/101740621/hpxrybu lista graczy obecnych w tamtym momencie na serverze.

Dowody:Nie trzeba. Admin sam wszystko dobrze będzie pamiętał.

 

Świadkowie: MutanT, sory za DEDA i jeszcze paru ogarniętych graczy by się znalazło.

 

Uzasadnienie: To samo co w tamtej skardze, ale w tej admin lekko przesadził. Gramy de_inferno (ok. 5 min od zmiany mapy) i w pewnym momencie admin zrobił sobie vote na zmianę mapy. W czasie vote, gracz [DS]Vuex użył Nuke (po jego użyciu mapa automatycznie się zmienia). Po Nuke zmieniła się mapa na jakąś odmienną od de_aztec (prawdopodobnie motyw zimy, gdyż był śnieg). Gracze bardzo protestowali (mam dowody), ale jednak admina to nie wzruszyło. Graliśmy ok. 2 min, w tym rozgrzewka i admin po raz kolejny zrobił sobie vote na zmianę mapy, ponad to dał te mapy, które są najczęściej grany. Wylosowano mape de_rats_1337 co dla mnie jest z lekka śmieszne, gdyż jest to mapa bardzo mała, a w tamtym momencie było 32 os na serverze. 

 

Admin nie służy do zabawy i czekam co masz do powiedzenia. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem głosowanie nie moja wina ze każdy prawie zagłosował bym zmienił mape. Z głosowania wynikło że sami chcieliście zmiane. Jak pamiętam to chyba tylko 1 głos był na nie a 13 na tak. Mogliście głosować na nie mi ktoś napisał na u@ żebym zmienił.Zawsze patrze jak ktoś pisze na u@ jeżeli chodzi o say@@ to wam pisze żebyscie pisali na u@ a nie na say bo nie zawsze zwracam na to uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Była już podobna skarga i wyraźnie w niej napisałam, żeby nie zmianiać mapy, jeśli nie jest to konieczne ( dajemy vote gdy mapa jest zbyt mała bądź brakuje respów ). Wiadomo, że nie wszystkim podpasuje mapa i ktoś będzie narzekał. Jeszcze sprawa tego co napisał w temacie @Sory za DEDA, a mianowicie spamowania przez adminów na y@@. Chciałabym żebyście przestali prowadzić rozmowy z graczami w taki sposób, macie pw od tego. @Sprand1 Tobie dopisuje punkt ostrzeżenia w odpowiednim dziale i proszę o poprawę.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...