Skocz do zawartości
Norbi

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> [RFP] Kolejna próba. Norbi

Rekomendowane odpowiedzi

Wiek: 16 lat.

 

 

Staż na forum: 21d 2h 8m 7s

 

Rejestracja: 22 lip 2014

 

 

 

Twoje osiągnięcia na forum Multi-Head.pl: Admin na serwerze dd2+DM już prawie rok ^^ Byłem również w UBT.

 

 

Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki[x/10]: Mocne 4+

 

 

Czas jaki poświęcisz na zaglądanie na forum i FanPage'a: Na fb praktycznie siedzę cały czas.

 

 

Jaki dział forum chcesz redagować(zmiany personalne,konkursy, itp.): Jestem w stanie ogarnąć wszystko, szybko się uczę oraz jestem osobą kreatywna. Bardzo dobrze umiem się porozumiewać z ludźmi.

 

 

Co nowego wprowadzisz na FanPage'a: Myślę, że na FP mogę wprowadzić bardzo dużo ciekawych oraz kreatywnych rzeczy żeby przyciągnął on jeszcze więcej osób które go polubią. Na FP będę pisał nowości które są związane z forum. Chciałbym również organizować konkursy (typu coś do narysowania, wybudowanie jakiegoś ciekawego budynku w jakieś grze) Gdzie do wygrania będą fajne nagrody (to będę musiał dogadać z h@)

 

 

 

 

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

 

 

 

 

 

Z poważeniem,

 

 

Norbi

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieprzyjete.png


Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko Redaktora. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.



Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...