Skocz do zawartości
Long way to hell

Pozdrawiam admina

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór skargi (data i godzina):20:50+

 

Nick admina/gracza, który zawinił:

 

[WeAreFree] GaMeR

 

 

 

Dowody:

 

http://www52.zippyshare.com/v/6Fs7mTil/file.html

 

 

 

Świadkowie: Nawet FinalRing był w tym momencie

 

 

 

Uzasadnienie:

 

Pozdrawiam takie zachowania u adminów........

 

Naprawdę admini bez urazy niektórzy nie ogarniają i banują za coś za co sami powinni dostać bana... Przykładowo na poprzedniej mapie rats, byłem jedynym ocalałym z tt i bomba była podłożona admin i był w ct i nawet się nie ruszył żeby rozbrajać tylko mnie szukał, w poprzedniej rundzie spamował na y@@ cele mapy albo ban (jakoś tak).

 

Gdzie tu logika? Naprawdę prośba do adminów (niektórych) to że macie range nie stawia was ponad ,,prawem" więc czy moglibyście się trochę dostosować w stosunku do tego że jak sami padniecie i jest np jeszcze 1:40 min mapy nie spamować na y@@ , zarazem gdy żyjecie i macie cele szukacie wrogów aż do zakończenia mapy? (Jak już wspomniałem niektórzy admini więc proszę nie komentować tego tekstami typu że jestem nie ogarem czy coś, po prostu pragnę by admin nie był ponad graczami AŻ tak).

 

 

 

 

 

@EDIT: w póżniejszej fazie demka zmieniła mi się broń na lewą rekę ze względu na to iż zminimalizowałem cs'a nie wiem czemu takie coś mi się zdarza po zminimalizowaniu, lecz proszę nie podejrzewać mnie o softa gdyż po chwili widać tam prawie całkowicie niewidzialną postać (gracza) :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Admin tłumaczył mi się tym, że sprawdzał czy ktoś nie wchodzi na txt osobiście uważam jego zachowanie za bezmyślne i leniwe ponieważ powinien wejść na spect co już mu wypomniałem.Co do sprawy zostanie on ukarany ostrzeżeniem a ciebie zapewniam, że każdy admin jest traktowany tak samo jak gracz i to, że mają rangę nic nie znaczy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Admin tłumaczył mi się tym, że sprawdzał czy ktoś nie wchodzi na txt osobiście uważam jego zachowanie za bezmyślne i leniwe ponieważ powinien wejść na spect co już mu wypomniałem.Co do sprawy zostanie on ukarany ostrzeżeniem a ciebie zapewniam, że każdy admin jest traktowany tak samo jak gracz i to, że mają rangę nic nie znaczy.

 

 

 

 

Wiem że każdy jest traktowany tak samo gdyż byłem tu sporo czasu administratorem, lecz wtedy nie było takich przypadków.

 

 

 

@EDIT: skoro Final wyjaśnił sprawę z adminem to uważam iż temat można zamknąć :). Chyba że moderator / admin chce coś dodać :).

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich i życze miłego dnia ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...