Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Why ? [No.Zoom]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

 

Twój nick podczas gry: Why ? [No.Zoom]

 

Godzina, data zdarzenia: Dziś / 15 minut temu.

 

Mapa: brak

 

STEAM_ID / IP: 31.178.153.123

 

Uzasadnienie: Wbijam na serwer po nudnych 9 ' ciu godzinach w szkole a tu takie coś. Nie wchodziłem na tym nicku wgl na serwer na żadnym komputerze w moim domu.

 

Nie mam pojęcia jakim cudem dostałem bana na takie samo IP za CD... Gdzie wgl na tym nicku nie siedzę :D

 

Proszę o UB.

 

 

[AMXBans] =============================================== 

[AMXBans] You are banned from this Server! 

[AMXBans] There are 12 weeks , 5 days , 10 hours , 27 minutes and 17 seconds left of your ban. 

[AMXBans] Banned Nickname : Szymonek 

[AMXBans] Reason : ' CD Hack ' 

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl 

[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 4 : 1768073299 ' 

[AMXBans] Your IP : ' 31.178.153.123 ' 

[AMXBans] ======================================

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może ip zbanowanego nałożyło się z Twoim. Spróbuj zresetować router w celu zmiany ip, bądź zadzwoń do operatora z prośbą o zmianę.

 

 

 

 

 

Jeżeli to nie zadziała wówczas spróbuj usunąć wszystkie pliki cs i zainstalować z innego żródła.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

 

Być może ip zbanowanego nałożyło się z Twoim. Spróbuj zresetować router w celu zmiany ip, bądź zadzwoń do operatora z prośbą o zmianę.

 

 

 

 

 

Jeżeli to nie zadziała wówczas spróbuj usunąć wszystkie pliki cs i zainstalować z innego żródła.

 

 

 

 

Pierwsze co to zresetowałem modem ;p Do UPC nie mam co dzwonić bo już raz chciałem się z gościem dogadać to myślalem ze rozmawiam z najaranym idiota a nie z rozsądnym czlowiekiem. Reinstal CS'a nic nie dal.

 

Jakies inne pomysly? Tylko nie rob mi tego i nie pisz ze jedyne wyjscie to 100 reklam xD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

Jeżeli ban nie należy do Ciebie to według naszego regulaminu przysługuje Ci odpracowanie nie swojego bana . Żeby otrzymać UB musisz wykonać 50 reklam sieci własnoręcznie i innej opcji w tej sytuacji nie ma .

 

 

 

 

 

 

 

Więcej na temat odpracowania bana przez reklamy znajdziesz w temacie poniżej:

 

 

 

Jak odpracować bana reklamami sieci : http://multi-head.pl/topic/41446-odpracowanie-kar-na-forum-i-serwerach/

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...