Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">BEZ UB</span> COD 45k saves


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Twój nick podczas gry:saves

 

 

Godzina, data zdarzenia:około 18:05

 

 

Mapa:de_nuke

 

 

STEAM_ID / IP:77.45.59.172

 

 

Uzasadnienie:Dostałem bana za 'cmd', strzelam że chodziło o zbyt dużego speeda, otóż grałem wcześniej na serwerze dr i automatycznie mi ustawiło ową komende, jak sie ogarnąłem, że troche za szybko biegam to od razu ją zmieniłem, chciałem prosić o UB. :)

 

 

 

[AMXBans] ===============================================

 

[AMXBans] You have been banned from this Server!

 

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl

 

[AMXBans] Reason: 'cmd'

 

[AMXBans] Duration: 'permanently'

 

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_2:0:928399559'

 

[AMXBans] Your IP: '77.45.59.172'

 

[AMXBans] ========================================

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

 

do pjeca http://www85.zippyshare.com/v/jNxPCFPa/file.html

 

 

 

edit. 

 

 

 

a poza tym nie grałeś przez chwilę tylko dłuższy czas, pisali ludzie, że masz cmd więc zbanowałem, proste

 

 

Na tym demku nie widzę zbanowanego gracza . Na demku przedstawieni się gracz fert i Lisek a żadnego gracza saves nie widzę  . Najwidoczniej zasugerowałeś się tym co Ci ktoś napisał na u@ i zwykłym say .

 

 

 

Czekam na lepsze dowody masz jeszcze trochę czasu na ich przedstawienie .

 

 

 

 

 

 

 

EDIT:

 

 

 

Obejrzałem demko raz jeszcze i faktycznie się odbugowało . Ban jest jak najbardziej słuszny.

 

 

 

 

 

Gracz sam również potwierdził,że używał komendy

 

 

 

Dłuższy czas? Wbiłem na 3-4 rundy, w ostatniej rundzie kiedy bana dostałem miałem komende już wyłączoną.

 

 

 

 

 

 

 

 

Jedyną szansą na UB jest 25 reklam sieci zrobionych własnoręcznie . 25 reklam tylko dlatego,że jest to traktowane jako skrypt mniej wspomagające grę . Następnym razem takiej szansy nie otrzymasz .

 

 

 

 

 

Więcej na temat odpracowania bana przez reklamy znajdziesz w temacie poniżej:

 

 

 

Jak odpracować bana reklamami sieci : http://multi-head.pl/topic/41446-odpracowanie-kar-na-forum-i-serwerach/

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpal sobie jeszcze raz to demko przez viewdemo lub playdemo, bo u mnie też tak pokazywało, ale przy następnym jest już normalnie jego nick - prawdopodobnie jakiś bug, zresztą gdy zostaje zabity widać kto zginął w prawym górnym rogu tak akcja przed respem, a później na tym samym demku nagrywałem kolejnego z aimem ten z nickiem fert, dlatego to tak wygląda jak wygląda

 

 

 

http://aquax2.unixstorm.org/banuj/ban_list.php?bid=25811

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...