Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> GranD - brak reakcji i lekceważenie .

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Data i godzina: 15:55

 

Nick admina/gracza, który zawinił:GranD

 

Dowody:http://www86.zippyshare.com/v/rfpE5ShC/file.html

Świadkowie: ----

 

Uzasadnienie: Na mapie de_dust2_long grał niejaki "dziendobry" po moich 2 zgłoszeniach, aby go sprawdził - nastąpił brak reakcji ( mapa trwała około 5 minut, więc czas był ) natomiast na mapie de_westwood gdzie owy gracz wciąż grał, zgłosiłem go ponownie, i ponownie 2x po czym grand faktycznie zszedł, ale  z tego co zauważyłem było już po czasie, bo "dziendobry" wyszedł z servera. Od razu kiedy pojawi się demko z mapki de_dust2_long wstawie je wraz z opisem .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sprawdzałem "Dzień Dobry" na mapce dd2long widziałem jego 3 akcje według mnie 0 podejrzeń że ma wh lub aima jak wystrzelił 2 magazynki i trafił typa 1 raz . Na mapie Westwood zacząłem nagrywać demko na tego gracza by mieć w razie w oparcie przy ss nie mogłem uchwycić ani jednej akcji ponieważ dedał praktycznie na początku rund WhoDontWeJustFuck zarzucił mi że jestem ślepy ignoruję jego wezwania wychodząc i wchodząc na serwer nie widział że nagrywałem jego akcję... Gdy wszedł ponownie dzieńdobry na serwer otrzymał ssy i cała sprawa się wyjaśni szczerze nie widziałem aima ani wh u niego ale dla pewności otrzymał on ssy .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Data i godzina: 15:55

 

Nick admina/gracza, który zawinił:GranD

 

Dowody:http://www86.zippyshare.com/v/rfpE5ShC/file.html

Świadkowie: ----

 

Uzasadnienie: Na mapie de_dust2_long grał niejaki "dziendobry" po moich 2 zgłoszeniach, aby go sprawdził - nastąpił brak reakcji ( mapa trwała około 5 minut, więc czas był ) natomiast na mapie de_westwood gdzie owy gracz wciąż grał, zgłosiłem go ponownie, i ponownie 2x po czym grand faktycznie zszedł, ale  z tego co zauważyłem było już po czasie, bo "dziendobry" wyszedł z servera. Od razu kiedy pojawi się demko z mapki de_dust2_long wstawie je wraz z opisem .

 

 

A tak poza tym ten screen to żaden dowód ...

 

ps. Czytaj wyżej sprawdzałem go już na dd2long . I podtrzymuję nadal swoje zdanie iż nie miał on cheatów

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

A tak poza tym ten screen to żaden dowód ...

 

 

 

 

 

 

Masz opcje edytuj kolego to po 1 . po 2, screen który załączyłem ma być niejako dowodem na to, że sugerowałem Ci już obejrzenie go wcześniej. 

 

 

 

Tak jak mówiłem, kiedy tylko się ukaże demko załącze go od razu :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...