Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">BEZ UB</span> TBC..... nie dam sie bo wiem ze mam racje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

8;30 gala Medelowo czy ustawianie celownika na wysokosci glowy jest modelem? logiczne ze bede mierzyl pprzy scianie bo czesto tam stoi ktos z awp i tylko czeka az sie ktos wychyli. Coflem sie z gali ale proponuje zobaczycz ze zamim poszedlem (zabilem Ghul) widzialez ze ktos z CT stoti na dole kolo A (jakis VIP) i prawdobopodbmnie zginal(na HLTV NIE WIDZE RADARU) wiec co mialem zrobic cofnolem i jak zawsze mierzylem  na murek bo tam tez czesto ktos stoi i tylko czeka az sie pokazen glowa. Wiadomo ze gosc pojdzie na gale bo gdzie indziej mialby isc..

 

Dla mnei normalna sytuacja... jedziem dali

 

10;11 strzal przed modelem aha tam jest jeszcze z sekunda przerwy zanim zaczne strzelac. Pozatym jak tt idzie z dlugiej to kilku idzie pod sciany by awp ich nie zabilo a kilku po drugiej stronie po patrzec czy ktos za skrzynkami na bs A nie siedzi chyba logiczne (learn to play) chetnie

 

poducze :)

 

12;04 wy go naprawde nei slyszycie ja mam sluchawki marki lepiej nie wiedziec za 9 zl z tesco i go slyszalem ze idzie a nastepnie wskoczyl na skrzynke pod okno. szkoda ze mnie nie slychac jak mowie przez mikro (albo tylko ja nie slysze). jeszcze sluchac jak na srodku drugi gosc oddal strzal z kalacha. no prosze was . Lecmy dalej

 

12;24 slychac jak ktos z TT zabil mojego chlopa na gali....  to wiadomo ze gdzies bedize w tamtych rejonach

 

12;42 czemu tam patrze? bo mzoe awp stoi i chce wiedziec jak polece gala czy awp cofnela na A czy pobiegla do piachu tym razem niestety nie dobiegla do piachu.... (macie braki kolegowie:P)

 

"12:45- strzał przed modelem." ZROBIL JESZCZE 3 KROKI ZANIM DO NIEGO STRZELILEM badz obiektywna/obiektywny

 

12;40 jak wczesniej pisalem wiem ze byl na gali, dodatkowo uzyl spadochronu jak bylem w drzwiach czysty refleks albo fart jak wolicie

 

17;50 Richard sorry ze to powiel ale czy TY kurwa sobie ze mnie jaja robisz myslisz ze ja w to od dzisiaj gram ?? wiadomo ze tt przelatuje w tym miejscu bo chodzi sie przed awp za zielonymi. To gdzie mam mierzyc ??? boze widzisz i nei grzmisz

 

 

 

P.S moze chaotycznie i z bledami (mam dys.... cos tam ) ale zachecam do lektury :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

Starałeś się ukrywać,ale niestety to Ci się nie udało. Akcje,które rozpisaliśmy są wystarczającym dowodem na to,że byłeś odpalony i starałeś się to ukryć .

 

 

 

 

 

Tak jak wspomniałem wcześniej . Musisz wykonać 100 reklam sieci własnoręcznie jeżeli chcesz jeszcze u nas pograć .

 

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...